jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۵۷۴۸ ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۷:۱۷

سرخ های پایتخت در حالی که خود را کم کم برای چهارمین قهرمانی پیاپی مهیا می کنند مرتب خبرهای بد دریافت می کنند.

به گزارش جام جم آنلاین ، کسی که سه قهرمانی پیاپی برای سرخ های پایتخت به همراه آورد حالا ممکن است بلای جان سرخ ها شود. 

برانکو ایوانکوویچ سال گذشته برای دریافت مطالباتش شکایت پرسپولیس را نزد فیفا برد و حالا به دلیل این شکایت عواقب سنگینی در انتظار سرخ هاست. 

امروز مهلت باشگاه پرسپولیس برای پرداخت طلب برانکو به پایان رسید و حالا که این طلب پرداخت نشده عواقب سنگینی در انتظار سرخ هاست. در این موارد معمولا کسر امتیاز، محرومیت از نقل انتقالات و جرایم سنگینی برای باشگاه خاطی در انتظار است که با هیچ چیز رفع و رجوع نمی شود. 

اگر این اتفاق بیفتد فاجعه برای پرسپولیس در راه است. نکته بسیار مهم این است که اگر مشمول کسر امتیاز شود این کسر امتیاز در کدام فصل خواهد بود، این فصل که پرسپولیس در آستانه چهارمین قهرمانی قرار دارد و یا فصل آینده؟ 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر