jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۵۷۳۰ ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۳:۰۶

رونالدو کومان تحت عمل جراحی قلب قرار گرفت.

به گزارش جام جم آنلاین ، رسانه‌های هلندی دیروز اعلام کردند رونالد کومان، سرمربی تیم ملی هلند دچار مشکل قلبی شده و به بیمارستان منتقل شده است. اما در تازه‌ترین خبر، روزنامه آلمانی بیلد گزارش داد که کومان در بیمارستان تحت عمل جراحی قلب قرار گرفته است. بر اساس گزارش دیلی میل این مربی هلندی اکنون در وضعیت با ثباتی قرار دارد و شرایط مناسبی دارد. فدراسیون فوتبال هلند در واکنش به این اخبار در توییتی نوشت:" این برای ما یک شوک است. خوشبختانه حال رونالد کومان بهتر است. قوی باش مربی و خوب استراحت کن".

از رونالدو کومان به عنوان سرمربی بعدی بارسلونا نام برده می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر