jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۵۵۴۷ ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۴:۴۴

10 سال از زمانی که اعلام شد بیشترین رقم دریافتی در لیگ برتر فوتبال ایران 15 میلیون تومان است می گذرد. حالا فوتبالیست های زن ایرانی مبلغی بیشتر از این می گیرند که البته چندان زیاد نیست.

به گزارش جام جم آنلاین ، گفته می شود سقف قرارداد در لیگ برتر فوتبال زنان ایران به 45 میلیون تومان هم می رسد اما در همین حال که برخی از بازیکنان با قراردادهای پنج میلیون تومانی و برخی دیگر نیز رایگان بازی می کنند بازیکنانی در لیگ برتر زنان هستند که قراردادهای 70 میلیون تومانی بسته اند. برای لیگی که نه پخش تلویزیونی دارد و نه پخش رادیویی 70 میلیون تومان رقم بسیار قابل توجهی است.

لیگ برتر فوتبال ایران که اکثرا در زمین های بسیار بی کیفیت برگزار می شود کیفیت بالایی ندارد و توجه چندانی هم به آن نمی شود. تیم ملی فوتبال بزرگسالان بانوان ایران بیش از دو سال است که فعالیتی ندارد و تمامی تمرکز فدراسیون بر روی رده های سنی پایین تر است.

لیگ برتر بانوان این فصل به دلیل شیوع ویروس کرونا نیمه تمام اعلام شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر بیشتر