jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۴۸۵۶ ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۱:۲۷

هر وقت چهره های فوتبالی ایران هر چند وقت یک بار با هم دعوا می کنند چیزهای جالبی را درباره یکدیگر فاش می کنند.

به گزارش جام جم آنلاین ، نمونه اش امیر قلعه نویی و افشین پیروانی؛ سرمربی سپاهان و مدیر ورزشی پرسپولیس. هر دو نفر در گذشته خود ابهاماتی در رابطه با فوتبال داشته اند اما اکنون که درباره یکدیگر حرف می زنند موارد بیشتری روشن می شود از جمله مبلغ قرارداد قلعه نویی با سپاهان! 

پیروانی در خلال دعوا با قلعه نویی و در مصاحبه ای که علیه او انجام داد مبلغ قرارداد امسال این مربی با سپاهان را فاش کرد. 

بر اساس چیزی که پیروانی در مصاحبه اش گفته قلعه نویی امسال با هشت میلیارد تومان پایه و دو میلیارد تومان آپشن به سپاهان پیوسته است. 

زمانی که پیروانی این ادعا را مطرح کرد یاد مصاحبه اول فصل قلعه نویی افتادیم که گفت: «با خدامعامله کردم آمدم سپاهان.»

به هر حال قلعه نویی معامله پرسودی را با خدا انجام داده است فقط همان خداست که می داند که معامله بعدی ژنرال در کدام تیم خواهد بود. 

البته پیروانی که این حرف ها را در گفت و گویش با یکی از خبرگزاری ها به زبان آورده چندی پیش به دلیل تخلفات مالی به پنج سال محرومیت از حضور در فوتبال روبرو شد اما اکنون دوباره به فوتبال برگشته است. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر