jamejamsima
سیما نماهای ماندگار کد خبر: ۱۲۶۴۴۸۱ ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۱:۲۹

تهیه کننده جشن رمضان بیان کرد که قرار است هر شب تصاویری از کارهای جهادی سردار سلیمانی در ویژه برنامه جشن رمضان شبکه پنج روی آنتن برود.

رسول آذرسرا در گفتگو با خبرنگار جام جم آنلاین با اشاره به ویژگی های برنامه جشن رمضان شبکه پنج در رمضان 99 خاطرنشان ساخت: امسال برای اولین بار و بعد از چندین سال قرار نیست مخاطبان در محل لوکیشن برنامه حضور داشته باشند.

وی ادامه داد: ما به برنامه تغییر ماهیت دادیم و قرار است در فضای استودیویی شکل روی انتن برود.
آذرسرا توضیح داد: این برنامه همزمان با افطار از ساعت 20 تا 21:30 روی آنتن می رود و به شکلی طراحی شده است که اذان به صورت زنده در برنامه پخش می شود.

تهیه کننده فصل جدید جشن رمضان اضافه کرد: مهمانان ما در این فصل نیروهای جهادی هستند و با قصه ها و سوژه هایی که دارند در برنامه حضور می یابند و برنامه به صورت نمایش گونه روی آنتن می رود.

وی افزود: برنامه در یک خانه اتفاق می افتد و بخش های نمایشی دارد که امثال حلیمه سعیدی به صورت ویدئویی بازی دارند. همچنین مجری محمدحسین مولایی است. ما حتما هر شب یک شگفتانه خواهیم داشت. هدف تیم برنامه ساز این بوده است که فرم برنامه به گونه ای جدید باشد.

آذرسرا در پایان به یک اتفاق ویژه در این برنامه اشاره کرد و گفت: ما هرشب یک ویدئو از کارهای جهادی سردار سلیمانی در ایران پخش می کنیم. کارهایی که او در شهرهای محروم انجام داده است و همچنین هر شب تندیس او را به تیم جهادی های جهادی حاضر در برنامه می دهیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر