jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۴۴۱۴ ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۴:۵۱

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس بدون آنکه نامی از امیر قلعه‌نویی بیاورد به سرمربی سپاهان به شدت حمله کرد.

به گزارش جام جم آنلاین ، افشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اتفاقاتی که بعد از بازی پرسپولیس و سپاهان افتاد، اظهار داشت: من مدیر تیم پرسپولیس هستم و در گذشته هم بازیکن این باشگاه بودم. بعضی از صحبتهای من به عنوان هوادار است و بعضی صحبتهایم به خاطر سمتم در این تیم می باشد. نمی توانم خنثی باشم و باید جوابگوی هوادار باشم. بعضی تیم‌ها علیه تیم پرسپولیس با هم متحد شده اند. این اتفاق تازه ای نیست و می بینیم که در آلمان هم یکسری تیم ها علیه بایر مونیخ اتحاد کردند و در ایتالیا هم تیم ها علیه یونتوس متحد شدند تا این تیم ها قهرمان نشوند.

پیروانی که با برنامه آفساید رادیو جوان گفتگو می کرد در ادامه بیان داشت: مدتهاست مصاحبه هایی می بینم که قشنگ نیستند. مصاحبه هایی که می خواهد موفقیت های پرسپولیس را لوث کند. می گویند ما با مهندسی قهرمان می شویم و من می گویم مگر می شود ۷ جام مهندسی شده بگیریم؟ مگر می شود قوی نباشیم و اینقدر جام بگیریم؟ بحث داوری را وسط می کشند. هم از داوری ضرر کردیم اما هیچکدام را نگفتیم عمدی در کار است.

وی بیان داشت: مگر از علیرضا فغانی بهتر هم داریم؟ فغانی بهترین داور ایران است که دنیا به او افتخار می کند و افتخار فوتبال ایران است. چرا کاری کردند که فغانی اگر ایران بود قضاوت نمی کرد. مگر تاکنون داوری به سود تیم شما نبوده؟ چرا بازی را می برید به سمت بیرون از میدان.

پیروانی تصریح کرد: ۱۰ اختلاف امتیاز برای آنها درد آور است و نشان می دهد زورشان در زمین به ما نمی رسد و می آیند بحث جام اسنپی را مطرح می کنند. ما در وهله اول سلامتی جامعه را می خواهیم و برای ما این سلامتی مهم است. گل محمدی هم روز گذشته این را تایید کردند. نباید یک طرفه قضاوت کنیم. اینکه بگویند ما فقط دنبال جام هستیم درست نیست. در زمین ثابت کردیم ۱۰ امتیاز اختلاف داریم. می گویند بازی بدون تماشاگر ارزش ندارد ما بیشترین تماشاگر را داریم و بیشتر از بقیه ضرر می کنیم. الان بعد از مصاحبه من صحبتهایی می شود که می گویند پرسپولیس دنبال بازی هست. ما دنبال بازی کردن هستیم که با بازی قهرمان شویم.

سرپرست تیم پرسپولیس در خصوص انتشار فیلمی رختکن پرسپولیس مربوط به اولین دوره لیگ برتر که خودش در آن فیلم الفاظ نامناسبی برای تحریک کردن بازیکنان استفاده می کند گفت: افرادی در باره این فیلم صحبت می کنند که خودشان علیه السلام نیستند و در رختکن خود آنها اتفاقات بدتری می افتد. نباید یک طرفه به قاضی رفت و افرادی می توانند مرا سرزنش کنند که خودشان چنین نباشند. البته من رفتارم را تایید نمی کنم و به اشتباه بودن آن رفتارم اقرار می کنم. اما این را هم می گویم بر عکس خیلی ها که با چند جا قرارداد می بندند و همیشه پول بیشتر را ملاک قرار می دهند، یک پرسپولیسی متعصب هستم و حاضرم برای موفقیت و قهرمانی تیمم جانم را هم بدهم.

وی بدون نام بردن از امیر قلعه نویی سرمربی سپاهان افزود: چرا این آقایان ناصرخان حجازی و رفتاری که با او کردند را فراموش می کنند؟ من شاگرد حجازی بودم و او الگوی من بود. حجازی قرمز و آبی ندارد و افتخار فوتبال ایران است و هواداران استقلال و پرسپولیس او را دوست دارند. اما خدا می داند او دلش از دست چه کسانی خون بود. افرادی که برایش پلاکارد روز شمار به ورزشگاه بردند تا او برود.

پیروانی با اشاره به اتفاقات بازی پرسپولیس و سپاهان گفت: آقایان الان هم به کمیته استیناف روی آورده و هجمه را به سمت آن بردند تا رای بازی را بشکنند. می گویند در زمین بی طرف بازی برگزار شود. من مطمئنم که کمیته استیناف هم مثل کمیته انضباطی یک رای عادلانه و منصفانه خواهد داد.

پیشکسوت سرخ پوشان گفت: یک زمانی ما مصاحبه می کردیم پزشک و تدارکات تیم شان را وادار می کردند با مصاحبه جواب ما را بدهند و امروز بازی تغییر کرده و بیانیه می نویسند. من می دانم همین الان فرد مزبور که بیانیه ها را می نویسد دست به کار شده و طی امروز و فردا یک بیانیه علیه من صادر می شود. حالا من نمی خواهم به اتفاقات سال ۸۸ رجوع کنم و بگویم فرد بیانیه نویس آن سال کجا بوده و به این کارها کاری ندارم.

مدیر تیم پرسپولیس در بخش دیگری از صحبتهای خود گفت: آقایانی که امسال با آپشن، ۱۰ میلیارد برای مربیگری قرارداد می بندند و قرارداد سال بعدشان ۱۲ میلیارد است مشخص است که نباید از قهرمانی تیم دیگری به جز تیم خودشان خوشحال باشند و از این موضوع عصبی می شوند و علیه پرسپولیس هجمه وارد می کنند. اینها زورشان در زمین به ما نمی رسد و می گویند لیگ کنسل شود. لیگ کنسل شود تا قرارداد سال بعد آنها سرجایش بماند.

پیروانی در ادامه خاطرنشان ساخت: در فوتبال همه چیز علمی شده و دوران فوتبال سنتی گذشته است. مربیان جوانی مثل گل محمدی، تارتار، نکونام، الهامی و دیگران هستند که خوب کار می کنند. مربیانی که علمی هستند و عملکردشان هم خوب است و مرتب هم به علم خود اضافه می کنند.

وی تصریح کرد: من هم بلد هستم به پیشکسوتان خود احترام بگذارم اما وقتی پای پرسپولیس وسط می آید و می بینیم می خواهند به آن هجمه وارد کنند دیگر نمی توانم سکوت کنم و در مقابل این هجمه ها از حق تیمم و میلیون ها هوادارش دفاع می کنم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر