jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۴۳۸۳ ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۰:۴۴

شاهزاده جنجالی سعودی ها دست از سر فوتبال انگلیس برنمی دارد و می خواهد یکی از باشگاه های محبوب و قدیمی این کشور را بخرد هر چند که از همین الان با مخالفت مسئولان این باشگاه و البته هوادارانش روبرو شده است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از GiveMeSport، نیوکاسل یونایتد که یکی از قدیمی ترین باشگاه های فوتبال انگلیس به شمار می رود 128 سال قدمت دارد. هر چند که این تیم قدرت دهه 90 میلادی را ندارد اما همچنان یکی از محبوب ترین باشگاه های انگلیسی به شمار می رود.

تیم شهر نیوکاسل انگلیس به کلاغ ها ملقب است. مدتی است که محمدبن سلمان شاهزاده جنجالی، متمول و زیاده خواه عربستانی برای خرید این باشگاه برنامه ریزی می کند. او برای خرید باشگاه 300 میلیون پوند پیشنهاد داده است که در عین شگفتی با مخالفت سران باشگاه مواجه شده است. نه تنها مسئولان نیوکاسل که حتی هواداران این تیم نیز مخالف حضور بن سلمان در نیوکاسل هستند و نمی خواهند تیمشان به دست یک شاهزاده عربستانی بیفتد.

در صورتی که بن سلمان بتواند به رویای خود برسد و نیوکاسل را بخرد این باشگاه تبدیل به گران ترین باشگاه انگلیسی می شود و حتی از منچسترسیتی هم پیشی می گیرد.

گفته می شود بن سلمان هدف خاصی برای خرید این باشگاه دارد ، هدفی که حول ابزارهای تبلیغاتی می گردد. سرمایه گذاری به نام راماندا استاولی برای خرید باشگاه نیوکاسل از سوی بن سلمان پیش قدم شده است. قرار است ۸۰ درصد سهام باشگاه نیوکاسل به نام شاهزاده سعودی ثبت شود و تنها ۱۰ درصد آن به استاولی اختصاص پیدا می کند.

اسطوره بزرگ این باشگاه یعنی آلن شیررهنوز به احتمال خرید نیوکاسل از سوی بن سلمان واکنش نشان نداده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر