jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۴۲۸۸ ۳۱ فروردين ۱۳۹۹  |  ۰۹:۴۸

فدراسیون فوتبال ایران رسما به موضوع شکایت کی‌روش واکنش نشان داد.

به گزارش جام جم آنلاین ، ورزش سه نوشت:کارلوس کی‌روش بعد از جدایی پُر سر و صدایی که از تیم ملی ایران داشت و به کلمبیا رفت، کمتر درباره دوران حضورش در ایران به صحبت پرداخت و بیشتر فکر و ذهن خود را معطوف به تیم جدیدش کرده بود.

 اما نتایجی که توسط مارک ویلموتس، جانشین کی‌روش در تیم ملی به دست آمد، موجب شد تا تعدادی زیادی از هواداران و بازیکنان فوتبال دوباره خاطره دوران حضور مرد پرتغالی را زنده کنند و به نیکی از او نام ببرند ولی با این حال کی‌روش به نتایج تیم ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی واکنشی نشان نداد.

در روزهایی که رقابت‌های فوتبال در سراسر دنیا دچار وقفه شده و خبر پُر سر و صدای خاصی در رسانه‌ها منتشر نمی‌شد، طی روزهای گذشته بحث پاداش‌های کارلوس کی‌روش و دستیاران‌اش به میان آمد که حرف و حدیث‌های زیادی هم بخاطر مبالغ بالای آن به همراه داشت، اما پس از آن فدراسیون فوتبال، واکنش دقیقی به این مسائل نداشت و به نوعی سکوت کرده بود.

کی‌روش که در مدت زمان حضورش در فوتبال ایران کمتر بخاطر مسائل مالی گله کرده و بیشترِ مصاحبه‌هایش به کمبود امکانات و شرایط نامساعد زمین تمرین مربوط می‌شد، در این روزها دوباره با بحث پاداش‌هایش در تیم ملی ایران خبرساز شد که امشب مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال به این حواشی واکنش نشان داد.

امیرمهدی علوی، مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال امشب در گفت‌وگویی با شبکه خبر پیرامون بحث شکایت کارلوس کی‌روش از فدراسیون اظهار کرد: در تاریخ ۲۶ آگوست ۲۰۱۸ درخواست پرداخت مبلغ ۸۰۰ هزار دلار بابت پاداش صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، بر اساس قرارداد منعقده و همچنین تاخیر پرداخت یک ساله، به همراه دو قسطِ آخر از حق‌الزحمه آقای کی‌روش به مبلغ ۷۰۰ هزار یورو که آن هم با تاخیر در پرداخت ۶ ماهه صورت می‌گرفت، ارائه شد.

او ادامه داد: مجموع این رقم‌ها با تبدیل مبلغ یورو به دلار، جمعا به مبلغ یک میلیون و ۶۱۷ هزار و ۲۵۲ دلار می‌شد که از سوی فیفا از حساب فی مابین کسر و به حساب جناب آقای کی‌روش واریز شد.

بنابر این گزارش و با توجه به رقمی که مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرده و همچنین با احتساب دلار به قیمت روز(حدود ۱۵/۵۰۰ تومان)، در تاریخ مذکور رقمی بالغ بر ۲۵/۰۶۷/۴۰۶/۰۰۰ تومان به حساب کارلوس کی‌روش واریز شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر