jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۴۱۰۳ ۲۹ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۰:۵۲

باشگاه لسترسیتی انگلیس برای جذب مهاجم ایرانی زنیت 30 میلیون پوند تدارک دیده است.

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، روز گذشته برخی از رسانه های انگلیس خبر دادند که سردار آزمون، مهاجم ایرانی زنیت سن پترزبورگ از لیگ انگلیس مشتری پیدا کرده است.

وستهام و لسترسیتی از مشتریان جدید سردار آزمون بودند. پیش از این نیز رسانه های ایتالیا از علاقه ناپولی به جذب این مهاجم گلزن خبر داده بودند.

امروز سایت «onefootbal» انگلیس از رقم پیشنهادی لسترسیتی برای جذب سردار خبر داد. این رسانه نوشت: لسترسیتی به دنبال سردار آزمون است و برای جذب این مهاجم گلزن باید مبلغ 30 میلیون پوند به زنیت پرداخت کند.

زنیت در سال 2019 آزمون را با قراردادی 3 و نیم ساله به مبلغ 10 میلیون پوند از روبین کازان جذب کرده بود. او در این فصل برای زنیت 14 گل به ثمر رسانده و 7 پاس گل داده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هراس از قدرتمند شدن سوریه

هراس از قدرتمند شدن سوریه

اعلام نظر نخست وزیر سوریه در مورد هدف قرار گرفتن هفت نفتکش که به سمت این کشور در حال حرکت بودند نگرانی‌هایی را دامن زده است.

زمان مناسب برای قطع زنجیره انتقال

زمان مناسب برای قطع زنجیره انتقال

برای کنترل و مهار یک بیماری که تبدیل به اپیدمی شده باید ماهیت بیولوژیک عامل بیماری‌زا را به‌خوبی بشناسیم و نسبت به وضعیت اپیدمیولوژیک آن بیماری نیز آگاهی نسبی داشته باشیم.

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

درست از زمانی که دو خواهر یا دو برادر دوقلوی همسان به دنیا می‌آیند از طرف پدر و مادر و دیگر افراد تناسباتی برایشان در نظر گرفته می‌شود؛ لباس‌های شبیه هم، هدیه‌های کاملا مشابه و برخوردهایی یکسان. در واقع به‌طور ناخودآگاه دو فرزند دوقلو با همدیگر بزرگ می‌شوند در صورتی که ممکن است از خیلی جهات تفاوت‌هایی با هم داشته باشند.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر