jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۱۲۶۲۰۶۳   ۲۶ اسفند ۱۳۹۸  |  ۱۵:۳۵

«صبح است و بهاران»، «نوروز در خانه»، «با بهار دلنشین»، «نونوار»، «شب و ستاره» از برنامه های رادیو نوروز در ایام عید است.

title

به گزارش جام جم آنلاین از شبکه رادیویی نوروز، این رادیو با حضور دکتر شاه آبادی معاون صدا، از ۲۸ اسفند ماه روی موج اف ام ردیف ۹۵.۵ مگاهرتز راه اندازی خواهد شد.

عبدالرسول جوادی بالاجاده، مدیر روابط عمومی رادیو نوروز با تشریح برنامه های این شبکه رادیویی با هدف اطلاع رسانی، آموزشی، اوقات فراغت و سرگرمی گفت: رادیو نوروز برای نشاط اجتماعی و شادابی جامعه، با برنامه های متنوعی همچون «صبح است و بهاران»، «نوروز در خانه»، «با بهار دلنشین»، «نونوار»، «شب و ستاره» ... در قالب برنامه های مجله ای، سعی دارد ضمن امید آفرینی و تعامل با مخاطبین، مشاوره های تحصیلی را ارائه دهد.

وی ادامه داد: در بخشی از برنامه های رادیو نوروز با اجرای یکی از چهره های فرهنگی ، هنری ، ورزشی و ... در کنار گفتگوی صمیمانه، خاطرات به یادماندنی بیان می شود.

جوادی تصریح کرد: بیان رویدادها و اطلاع رسانی از اخبار دستگاههای خدماتی و امدادی بالاخص حوزه بهداشت و سلامت، قرارگاه بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا از مهمترین بخش های برنامه های این رادیو است.

همچنین در بخش های برنامه های فرهنگی این رادیو موسیقی نواحی پخش و تاریخ استانها بیان می شود.

وی ادامه داد: ارتباط با خانواده ها، نوروز در خانه، آموزش و مشاوره تحصیلی به دانش آموزان را باید از مهمترین برنامه های این رادیو دانست.

برای تهیه و تولید برنامه های رادیو نوروز از تهیه کنندگان با تجربه و کارآمد حوزه صدا همچون حسین معصومی، مهدی ساعی، محمد اسماعیل پور، مهدی مجنونی و دیگر برنامه سازان مجرب رادیو در تولید و پخش برنامه ها بهره گیری شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بحران بی‌تدبیری

بحران بی‌تدبیری

تعداد قربانیان کرونا چند روزی است دوباره سه‌رقمی شده است و دیروز ۳۹۸ ایرانی قربانی کرونا لقب گرفتند.

راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر