jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۱۰۷۲   ۱۲ اسفند ۱۳۹۸  |  ۱۰:۳۴

یک مرد هفتاد ساله در بیمارستانی در نزدیکی «سیاتل» ایالت «واشنگتن» بر اثر ابتلا به ویروس کرونا» جان خود را از دست داد و به دومین قربانی این ویروس در ایالات متحده تبدیل شد.

title

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، مقام‌های آمریکایی تأیید کردند که دومین فرد مبتلا به ویروس «کووید-19» در این کشور در همان بیمارستانی در نزدیکی «سیاتل» ایالت «واشنگتن» که اولین نفر قربانی کرونا شد، جان خود را از دست داد.

بنا به گزارش روزنامه انگلیسی «دیلی میل»، اعلام خبر فوت دومین قربانی ویروس کرونا در آمریکا در حالی اعلام شده است که بنا به گزارش مقام‌های بهداشت این کشور، مجموع مبتلایان به این ویروس در آمریکا به 74 نفر افزایش یافت.

مقام‌های بهداشت و درمان ایالت واشنگتن یکشنبه شب به وقت محلی اعلام کردند که مردی هفتاد و چند ساله بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده است.

طبق این گزارش، دومین قربانی کرونا، در یک خانه سالمندان در نزدیکی سیاتل سکونت داشته است و شماری از سالمندان این مرکز به دلیل بیماری، تحت آزمایش ویروس کرونا قرار گرفته بودند.

بر اساس گزارش روزنامه دیلی میل، فرد مورد نظر در در بیمارستان «اورگرین هلث» در «کرکلند» جان خود را از دست داد. یک روز قبل از آن نیز اولین قربانی کروناویروس در این بیمارستان گزارش شد.

مقام‌های بهداشت آمریکا اعلام کرده‌اند که سه بیمار دیگر در این بیمارستان، یک زن هشتاد ساله، یک زن 90 ساله و یک مرد 70 ساله مبتلا به کرونا ویروس، در وضعیت وخیم جسمانی به سر می‌برند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر