jamejamonline
سیاسی دولت کد خبر: ۱۲۴۴۶۸۳   ۲۲ دی ۱۳۹۸  |  ۱۱:۴۵

علی ربیعی با تأکید بر اینکه ایران هیچ توصیه‌ای به اقدام نیابتی علیه آمریکا به کسی نکرده‌ است، گفت: آمریکایی‌ها به‌واسطه‌های مختلف نگرانی‌های خود را در این باره به ما می‌گویند.

هیچ توصیه‌ای به اقدام نیابتی علیه آمریکا نکرده‌ایم

به گزارش جام جم آنلاین از فارس ، علی ربیعی سخنگوی دولت در مورد ترس آمریکایی‌ها از انتقام گروه‌های مقاومت در منطقه، گفت: آمریکایی‌ها به‌واسطه‌های مختلف نگرانی های خود را به ما می گویند.

وی ادامه داد: آمریکایی‌ها کاری کردند که فکر نمی‌کردند این قدر نگرانی به بار آورد. من یک روز سخنرانی سردار سلیمانی را گوش می کردم که گفت «ترامپ قمارباز» فکر کردم به خاطر اینکه او در بحث قمارخانه فعالیت اقتصادی دارد، سردار سلیمانی از این لقب استفاده کرده است، اما ترامپ در روابط بین‌الملل هم به مانند یک قمارباز بازی می‌کند و منافع و مصلحت آمریکا را به قمار گذاشته است. این قماربازها یک زمان هرچه دارند رو می آورند و تصور حرکت دیگر را ندارند.

سخنگوی دولت خاطر نشان کرد: امروز آمریکایی‌ها در مورد نیروهایی که در منطقه هستند نگرانی‌هایی دارند. من اعلام می‌کنم هیچ توصیه ای به اقدام نیابتی به هیچکس نکرده‌ایم.

ربیعی تاکید کرد: ما همیشه شفاف و واضح مثل همین عملیاتی که در عین الاسد انجام دادیم، مثل زدن پهپاد و توقیف کشتی آنها را اعلام کردیم.

سخنگوی دولت تصریح کرد: هر اقدامی که انجام دهیم اعلام می‌کنیم و هیچ توصیه به هیچکس نیز انجام نداده‌ایم، اما به نظر من اگر آمریکا می‌خواهد نگرانی‌اش را برطرف کند می‌تواند با خروج از منطقه پیامی به کشورهای منطقه دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
همه با هم، برای ایران

همه با هم، برای ایران

خوشبختانه آقای رئیسی در شروع ثبت‌ نام نامزدهای ریـاست‌ جمهوری اعلام کردند وابستگی گروهی و جناحی ندارند و به صورت مستقل آمده‌اند. این یعنی ایشان اعلام کرده ماموریت از سوی جناح خاصی ندارد و برای تحقق اهداف یک جناح نیامده است.

از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر