jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۶۲۴ ۲۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

دختر نوجوان که فریب خواستگار قلابی را خورده و از خانه شان فرارکرده بود، از سوی پلیس نجات یافت و متهم بازداشت شد.

به گزارش جام جم ، رئیس پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی پایتخت گفت : چهارشنبه هفته گذشته فردی از دادسرای شهرری به پلیس امنیت مراجعه و اعلام کرد که دختر 17 ساله اش از خانه بیرون رفته و ناپدیدشده است. در جریان تحقیقات پلیسی مشخص شد از چندی پیش مردی که قصد برقراری رابطه دوستی به بهانه ازدواج با این دختر نوجوان را داشته، وی را فریب داده و باعث فرار آن دختر از خانه شده است. سرانجام مخفیگاه مرد شیطان‌صفت حوالی میدان اصلی شهرری شناسایی و او روز یکشنبه 24 آذر امسال بازداشت شد. دختر نوجوان نیز نزد خانواده اش بازگشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر