jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۶۱۱ ۲۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

پاری‌سن ژرمن بازی هفته هجدهم خود در خانه سنت اتین را با نتیجه 4 بر صفر پشت سر گذاشت تا 45 امتیازی شده و فاصله ده امتیازی‌اش با تیم دوم حفظ شود.

ستاره تیم توخل در این بازی کیلیان امباپه بود که دو گل برای پاریسی‌ها به ثمر رساند. به گزارش اکیپ، امباپه با دو گلی که در این دیدار به ثمر رساند یک رکورد جدید را در تاریخ لیگ فرانسه به نام خود ثبت کرد. او با این دو گل تعداد گل‌های خود را در لیگ فرانسه به عدد 70 رساند؛ درحالی که این بازیکن فقط 20 سال دارد. پیش از این در تاریخ لیگ فرانسه هیچ بازیکن زیر 21 سالی نتوانسته در این سن و سال به رکورد 70‌گل در لیگ برسد و امباپه توانست این رکورد را به نام خود به ثبت برساند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر