jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۵۱۵ ۲۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

سخنگوی دولت با بیان این‌که به هیچ عنوان بحث استعفای رئیس جمهور مطرح نیست، گفت: من صمیمیتی با آقای جهانگیری دارم و زیاد گفت‌وگو می‌کنیم، نه چنین ایده‌ای دارند و نه این موضوع صحت دارد.

علی ربیعی در نشست خبری گفت: وزیر خزانه‌داری آمریکا تحریم را جایگزین جنگ می‌داند. این یک اعتراف بزرگ و تاریخی است و این نخستین بار است که مقامات آمریکایی با این وقاحت تحریم را هم‌طراز جنگ به رسمیت شناختند.
وی با اشاره به موضوع استیضاح برخی وزرا گفت: ما معتقدیم به تعبیر امام خمینی (ره) مجلس در رأس امور است. از این رو ما سوال از وزرا را حق قانونی مجلس می‌دانیم. لازم است ما چند نکته را در این ارتباط مطرح کنیم. در موضوع استیضاح دقت شود که منافع ملی حفظ شود. /باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر