jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۵۱۵ ۲۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

سخنگوی دولت با بیان این‌که به هیچ عنوان بحث استعفای رئیس جمهور مطرح نیست، گفت: من صمیمیتی با آقای جهانگیری دارم و زیاد گفت‌وگو می‌کنیم، نه چنین ایده‌ای دارند و نه این موضوع صحت دارد.

علی ربیعی در نشست خبری گفت: وزیر خزانه‌داری آمریکا تحریم را جایگزین جنگ می‌داند. این یک اعتراف بزرگ و تاریخی است و این نخستین بار است که مقامات آمریکایی با این وقاحت تحریم را هم‌طراز جنگ به رسمیت شناختند.
وی با اشاره به موضوع استیضاح برخی وزرا گفت: ما معتقدیم به تعبیر امام خمینی (ره) مجلس در رأس امور است. از این رو ما سوال از وزرا را حق قانونی مجلس می‌دانیم. لازم است ما چند نکته را در این ارتباط مطرح کنیم. در موضوع استیضاح دقت شود که منافع ملی حفظ شود. /باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

خشم ایالات متحده آمریكا از شكست در جنگ یمن، به نقطه اوج خود رسیده است. بن‌سلمان، بن‌زاید و دیگر مهره‌های واشنگتن در منطقه به نماد استیصال در برابر مقاومت تمام‌عیار انصارا... و نیروهای مقاومت یمن تبدیل شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر