jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۳۷۲ ۲۵ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مجید میرخان، تهیه‌کننده آخر خط در گفت‌وگو با خبرگزاری صبا درباره آخرین وضعیت این سریال توضیح داد.

کجا تصویربرداری می‌شود؟ به گفته میرخان ضبط سه قسمت پایانی این سریال از روز یکشنبه ۲۴ آذرماه در شهر مشهد آغاز شده و همچنین گروه برای ضبط چند سکانس به لبنان نیز سفر می‌کنند.
از کدام شبکه پخش می‌شود؟ به زودی از شبکه سه سیما.
در چه مرحله‌ای است؟ به گفته میرخان این روزها آخرین مراحل فنی سریال از جمله تدوین، صداگذاری و ساخت موسیقی که به ترتیب به عهده وحید کردلو، مهرداد جلوخانی و فردین قره قوزلو است در حال انجام است. این سریال در
26قسمت تولید شده که
23قسمت از آن به طور کامل آماده شده است.
به گفته میرخان، مهران مهام بنا بر سیاست‌های شبکه سه قبول مسؤولیت کرده و ضبط قسمت‌های پایانی را به عهده گرفته است. علی صبوری، عباس جمشیدی‌فر و شهرام قائدی از بازیگرانی هستند که ضبط قسمت‌های باقی‌مانده جلوی دوربین می‌روند و قرار است دو بازیگر دیگر نیز به این پروژه اضافه شوند.
سریال آخر خط به نویسندگی و کارگردانی علیرضا مسعودی که مضمونی کمدی و طنز دارد و داستان دو پسرخاله است که بسیار شرور هستند و خانواده‌ها از دست این دو به ستوه آمده‌اند. این دو به دلیل جرمی به زندان می‌افتند و تصمیم به مهاجرت از کشور می‌گیرند که...
شهین تسلیمی، کمند امیرسلیمانی، عباس جمشیدی فر، اشکان اشتیاق، داریوش سلیمی، محمدرضا هدایتی، علی صبوری، فاطمه امینی، امیر نوری، فریده سپاه‌منصور، مهسا باقری، مهران رجبی، شهرام قائدی، امیر غفارمنش و رضا ایرانمنش از بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر