jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۱۹۱۸   ۲۱ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

آنسو فاتی این فصل با رسیدن به ترکیب ‌اصلی تیم بارسلونا در حال شکستن رکوردهاست.

این بازیکن که پیش از این توانسته بود لقب جوان‌ترین گلزن بارسا در لالیگا و جوان‌ترین بازیکن این تیم در لیگ قهرمانان را به دست آورد، حالا به یک رکورد در تاریخ لیگ قهرمانان نیز رسیده است. بارسا در آخرین بازی مرحله گروهی در خانه اینتر به میدان رفت و با تیمی جوان توانست نراتزوری را با نتیجه 2 بر یک شکست دهد. گل پیروزی بخش شاگردان والورده در این بازی را فاتی به ثمر رساند. به گزارش موندو دپورتیوو، این بازیکن اسپانیایی با ۱۷ سال و یک ماه و ده روز جوان‌ترین گلزن تاریخ لیگ قهرمانان شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

بعد از شکل‌گیری پیمان شانگهای در سال2001، برخی صاحب‌نظران و کارشناسان علوم سیاسی از آن به عنوان ناتوی شرقی نام بردند. معتقدم این سازمان از ناتو اهمیت بیشتری دارد.

به‌ دنبال چاره واکسن‌ گریزی

به‌ دنبال چاره واکسن‌ گریزی

بر اساس اعلام مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت و درمان تا ظهر دیروز بیش از 27 میلیون و 790 هزار نفر دوز اول واکسن را دریافت ‌و بیش از 13 میلیون و 459 هزار نفر نیز هر دو دوز را تزریق کرده‌اند‌.‌

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها