jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۱۴۶۳   ۱۹ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مردی که درپی اختلاف‌های خانوادگی، مرد آشنا را با شلیک گلوله کشته و در کوهستان پنهان شده بود بازداشت شد.


به گزارش جام‌جم، چند روز پیش وقوع یک فقره تیراندازی منجر به قتل در یکی از روستاهای اطراف پاوه، به پلیس گزارش شد. ماموران انتظامی با حضور در آنجا و بررسی ‌های اولیه متوجه شدندکه مردی ۵۶ ساله از ناحیه قفسه سینه مورد اصابت سلاح شکاری برنو قرار گرفته و به قتل رسیده است. همچنین در تحقیقات بعدی معلوم شد عامل جنایت یکی از آشنایان خانوادگی وی بوده است. با شناسایی هویت متهم به قتل فراری او تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و درکمتر از ۷۲ ساعت پس از وقوع قتل در کوه‌ها و نقاط صعب‌العبور پاوه پنهان شده بود، شناسایی و بازداشت شد. در بازرسی از مخفیگاه وی یک قبضه سلاح و ۵۲ عدد فشنگ کشف شد.
سرهنگ، محمدرضا آمویی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: متهم با انتقال به پلیس آگاهی بازجویی شد و در جریان تحقیقات اعتراف کردکه در پی اختلافات خانوادگی و پس از مشاجره لفظی با مرد میانسال او را با شلیک گلوله به قتل رسانده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر