jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۱۰۱۶ ۱۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

ویژه‌برنامه «مهاجر غریب» به تبیین ابعاد سفر حضرت فاطمه معصومه (س) از مدینه می‌پردازد.

به گزارش جام‌جم، همزمان با فرا رسیدن رحلت جانسوز حضرت فاطمه معصومه(س)، سید احمد محمودی از پخش ویژه‌برنامه «مهاجر غریب» از امواج فضیلت و فطرت خبر داد. وی خاطرنشان کرد: این برنامه با هدف ارتقای معرفت مخاطبان نسبت به حضرت فاطمه معصومه سلام‌ا... علیها به عنوان یکی از اسوه‌ها و الگوهای اخلاقی طراحی و تولید شده است. مدیر گروه قرآن و اهل بیت(ع) در ادامه به اهداف این برنامه اشاره کرد و گفت: ویژه‌برنامه مهاجر غریب در تلاش است به بیان ابعاد فردی، اجتماعی و سیاسی مسافرت و هجرت حضرت معصومه سلام‌ا... علیها از مدینه بپردازد و آثار و پیا‌مدهای این سفر را بازگو کند . گفتنی است برنامه مهاجر غریب به تهیه‌کنندگی سیده منیره موسوی، اجرای عباسعلی توفیقی و کارشناسی حجت‌الاسلام صفاری امروز ساعت 8 و 15 دقیقه از رادیو معارف موج اف‌ام ردیف 96 مگاهرتز روی آنتن می‌رود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر