لیلا امید یگانه تهیه کننده برنامه #6369* از پیگیری مشکلات مردم در خصوص طرح حمایت معیشتی خبر داد .
کد خبر: ۱۲۴۰۳۹۲

به گزارش رادیو اقتصاد لیلا یگانه با بیان این‌که برخی از مردم در جریان ثبت‌نام طرح حمایت معیشتی دچار مشکل و سردرگمی شده‌اند، گفت: از آنجا که پیامک‌های بی‌شماری درخصوص این طرح به رادیو اقتصاد ارسال شد، به نظر رسید یکی از مناسب‌ترین راهکارها در جهت رفع مشکل مردم و شفاف‌سازی و کسب اعتماد عمومی ارائه یک برنامه از طریق رسانه ملی است.
وی بیان کرد: در برنامه #6369* با حضور حسین میرزایی، سخنگوی شناسایی طرح حمایت‌های معیشتی به بررسی پیامک‌های مردمی که به سامانه پیامکی رادیو اقتصاد ارسال شده است پرداخته و راهکارهای عملی به صورت شفاف ارائه می‌شود.
یگانه با اشاره به آمار بالای پیامک‌های مردمی که مشکلات و کد ملی خود را به منظور پیگیری به رادیو اقتصاد ارسال کرده‌اند، گفت: رادیو اقتصاد یک مرجع پیگیری به مشکلات و پاسخگویی به مخاطبان است ولی مهم‌ترین شرط بررسی این پیامک‌ها ثبت‌نام اولیه مشمولان در سامانه است و این رادیو از نظر حقوقی قادر به ثبت‌نام افراد یا در اختیار گذاشتن کد‌های ملی به این طرح نیست. وی متذکر شد: این برنامه صرفا در مورد پیگیری مشکلات طرح حمایت‌های معیشتی است و به سوالات مربوط به یارانه‌های ثابت پاسخ داده نمی‌شود. یگانه خاطرنشان کرد با برنامه‌ریزی به‌عمل‌آمده و دسته‌بندی پیامک‌ها به عمده درخواست‌ها و مشکلات مردم رسیدگی می‌شود.
این برنامه شنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 13 و 5 دقیقه تا 13 و 30 دقیقه به تهیه‌کنندگی لیلا امید یگانه و گویندگی زهرا تقی‌ملا از موج FM ردیف 98 روی آنتن می‌رود و شنوندگان قادر خواهند بود برای دریافت فایل صوتی به سایت رادیو اقتصاد مراجعه کنند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها