jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۰۳۹۲ ۱۲ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

لیلا امید یگانه تهیه کننده برنامه #6369* از پیگیری مشکلات مردم در خصوص طرح حمایت معیشتی خبر داد .

به گزارش رادیو اقتصاد لیلا یگانه با بیان این‌که برخی از مردم در جریان ثبت‌نام طرح حمایت معیشتی دچار مشکل و سردرگمی شده‌اند، گفت: از آنجا که پیامک‌های بی‌شماری درخصوص این طرح به رادیو اقتصاد ارسال شد، به نظر رسید یکی از مناسب‌ترین راهکارها در جهت رفع مشکل مردم و شفاف‌سازی و کسب اعتماد عمومی ارائه یک برنامه از طریق رسانه ملی است.
وی بیان کرد: در برنامه #6369* با حضور حسین میرزایی، سخنگوی شناسایی طرح حمایت‌های معیشتی به بررسی پیامک‌های مردمی که به سامانه پیامکی رادیو اقتصاد ارسال شده است پرداخته و راهکارهای عملی به صورت شفاف ارائه می‌شود.
یگانه با اشاره به آمار بالای پیامک‌های مردمی که مشکلات و کد ملی خود را به منظور پیگیری به رادیو اقتصاد ارسال کرده‌اند، گفت: رادیو اقتصاد یک مرجع پیگیری به مشکلات و پاسخگویی به مخاطبان است ولی مهم‌ترین شرط بررسی این پیامک‌ها ثبت‌نام اولیه مشمولان در سامانه است و این رادیو از نظر حقوقی قادر به ثبت‌نام افراد یا در اختیار گذاشتن کد‌های ملی به این طرح نیست. وی متذکر شد: این برنامه صرفا در مورد پیگیری مشکلات طرح حمایت‌های معیشتی است و به سوالات مربوط به یارانه‌های ثابت پاسخ داده نمی‌شود. یگانه خاطرنشان کرد با برنامه‌ریزی به‌عمل‌آمده و دسته‌بندی پیامک‌ها به عمده درخواست‌ها و مشکلات مردم رسیدگی می‌شود.
این برنامه شنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 13 و 5 دقیقه تا 13 و 30 دقیقه به تهیه‌کنندگی لیلا امید یگانه و گویندگی زهرا تقی‌ملا از موج FM ردیف 98 روی آنتن می‌رود و شنوندگان قادر خواهند بود برای دریافت فایل صوتی به سایت رادیو اقتصاد مراجعه کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

عصر پنجشنبه است. بخار سوپ شلغم، فضای خانه را پر کرده است. جعبه ابزار وسط است. سه‌چهارتا کار کوچک خرده ریزه در خانه باید انجام بدهم. رگلاژ کردن در کابینت‌ها.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر