jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۰۲۸۰   ۱۱ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

همزمان با مرگ مشکوک دختر 26 سال‌های بعد از مصرف قلیان، تحقیقات پلیس جنایی پایتخت برای یافتن و تحقیق از دو پسری که آخرین بار با او در قهوه‌خانه‌ای دیده شده بودند، آغاز شد.

به گزارش خبرنگار جنایی جام‌جم، ساعت 23 و 30 دقیقه هشتم آذر امسال یکی از ماموران کلانتری ابوسعید در تماس با بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران از مرگ مشکوک دختر 26 سال‌های در بیمارستان لقمان خبر داد. با دستور قضایی، تحقیقات ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران برای رازگشایی از مرگ او آغاز شد. با تحقیق از مسؤولان بیمارستان معلوم شد که دختر جوان در خانه حالش بد شده و خانواده‌اش او را برای ادامه درمان به بیمارستان منتقل کردند اما با توجه به تلاش پزشکان، او فوت کرده است.
این در حالی بود که تحقیقات حاکی از این بود که او بر اثر مسمومیت فوت کرده و مرگ او مشکوک به نظر می‌رسید. در جریان تحقیقات، ماموران به تحقیق از خانواده دختر فوت شده پرداختند که مشخص شد او بیرون از خانه بوده و زمانی که بازگشته، گفته که سرش درد می‌کند و قرص‌های آرام‌بخش مصرف کرده و در اتاقش خوابیده است. زمانی که آنها برای بیدار کردن وی به اتاقش رفته‌اند مشاهده کرده‌اند که او بدحال شده و به‌سختی می‌تواند از سر جایش بلند شود. او را به بیمارستان رسانده‌اند که در آنجا فوت کرده است.
برای رازگشایی از ماجرای مرگ مشکوک این دختر جوان، ماموران به تحقیق از دوستان وی پرداختند که یکی از آنها در جریان تحقیقات گفت دختر جوان آن روز همراه پسر مورد علاقه‌اش و پسر دیگری برای مصرف قلیان به قهوه‌خانه‌ای در شهر قدس رفته‌اند و زمانی که از آنها جدا شده و به خانه بازگشته بدحال شده و قرص‌های آرامبخش مصرف کرده تا حالش بهتر شود که نشده و سرانجام فوت کرده است. با مشخص شدن این موضوع، روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد. در این ارتباط پرونده‌ای در دادسرای جنایی تهران تشکیل شد. تحقیقات پلیسی برای شناسایی دو پسر جوان ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها