jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۰۰۲۱   ۱۰ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

از قرار معلوم هالیوود این روزها با زنده کردن دوباره بازیگران متوفی قصد دارد تماشاگران سینما را شگفت‌زده و شوکه کند! خبر می‌رسد که در نهمین قسمت مجموعه اکشن دلهره‌آور «سریع و آتشی»، پل والکر هم بازی دارد. این بازیگر که نقش شخصیت برایان اوکانر را در فیلم بازی می‌کرد، سال 2013 در یک حادثه تصادف اتومبیل درگذشت.

اما حالا تهیه‌کنندگان سریع و آتشی می‌گویند در قسمت بعدی آن، والکر به عنوان بازیگر مهمان در نقش کوتاهی ظاهر خواهد شد. نقش والکر را جلوی دوربین کسی بازی می‌کند که شباهت بسیار زیادی به او دارد. در داستان فیلم یک رجعت به گذشته وجود دارد که شخصیت والکر باید حتما در آن حضور داشته باشد. معلوم نیست واکنش تماشاگران به حضور بازیگری که شش سال قبل درگذشته، چه خواهد بود. مدتی قبل اعلام حضور و بازی یک جیمز دین دیجیتالی در فیلمی سینمایی، واکنش‌ها و جنجال بسیار زیادی به راه انداخت./ ددلاین

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر