jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۰۰۲۱ ۱۰ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

از قرار معلوم هالیوود این روزها با زنده کردن دوباره بازیگران متوفی قصد دارد تماشاگران سینما را شگفت‌زده و شوکه کند! خبر می‌رسد که در نهمین قسمت مجموعه اکشن دلهره‌آور «سریع و آتشی»، پل والکر هم بازی دارد. این بازیگر که نقش شخصیت برایان اوکانر را در فیلم بازی می‌کرد، سال 2013 در یک حادثه تصادف اتومبیل درگذشت.

اما حالا تهیه‌کنندگان سریع و آتشی می‌گویند در قسمت بعدی آن، والکر به عنوان بازیگر مهمان در نقش کوتاهی ظاهر خواهد شد. نقش والکر را جلوی دوربین کسی بازی می‌کند که شباهت بسیار زیادی به او دارد. در داستان فیلم یک رجعت به گذشته وجود دارد که شخصیت والکر باید حتما در آن حضور داشته باشد. معلوم نیست واکنش تماشاگران به حضور بازیگری که شش سال قبل درگذشته، چه خواهد بود. مدتی قبل اعلام حضور و بازی یک جیمز دین دیجیتالی در فیلمی سینمایی، واکنش‌ها و جنجال بسیار زیادی به راه انداخت./ ددلاین

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ناقلان بی علامت

چالش ناقلان بی علامت

ناقلان بدون علامت افرادی هستند که در ترشحات دستگاه تنفسی فوقانی و تحتانی آنها ویروس وجود دارد اما علائم بالینی ندارند. این افراد در هر مکانی ممکن است حضور داشته‌باشند، بنابراین در مکان‌های شلوغ مخصوصا اتوبوس و مترو باید فرض کنیم هر فردی ممکن است ناقل ویروس باشد.

خوب بمانید

خوب بمانید

دیروز، رهبر معظم‌ انقلاب در جلسه مجازی با رئیس و نمایندگان مجلس، عبارات قابل توجهی در وصف مجلس یازدهم به کار بردند که حتما برای تک تک منتخبان ملت باعث افتخار و منشأ قوت قلب است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر