jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۹۸۴۷ ۰۹ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

در جلسه هماهنگی پیش از دیدار امروز تیم‌های پیکان و تراکتور تبریز در هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر مقرر شد تماشای این بازی به صورت رایگان باشد.

بخش رسانه‌ای باشگاه تراکتور، در جلسه هماهنگی پیش از بازی دو تیم پیکان و تراکتور مقرر شد درهای ورزشگاه شهدای قدس از ساعت 12 ظهر امروز باز شود. تماشاگران به صورت رایگان می‌توانند وارد ورزشگاه شوند؛ اما برای ورود به ورزشگاه باید حتما کارت ملی و یا کارت شناسایی دارای کد ملی را به همراه داشته باشند.
اگر کمیته اضطرار آلودگی هوا مجوز برگزاری بازی امروز را صادر کند، دیدار دو تیم پیکان و تراکتور از ساعت 15 امروز در ورزشگاه شهدای شهر قدس آغاز می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هراس از قدرتمند شدن سوریه

هراس از قدرتمند شدن سوریه

اعلام نظر نخست وزیر سوریه در مورد هدف قرار گرفتن هفت نفتکش که به سمت این کشور در حال حرکت بودند نگرانی‌هایی را دامن زده است.

زمان مناسب برای قطع زنجیره انتقال

زمان مناسب برای قطع زنجیره انتقال

برای کنترل و مهار یک بیماری که تبدیل به اپیدمی شده باید ماهیت بیولوژیک عامل بیماری‌زا را به‌خوبی بشناسیم و نسبت به وضعیت اپیدمیولوژیک آن بیماری نیز آگاهی نسبی داشته باشیم.

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

درست از زمانی که دو خواهر یا دو برادر دوقلوی همسان به دنیا می‌آیند از طرف پدر و مادر و دیگر افراد تناسباتی برایشان در نظر گرفته می‌شود؛ لباس‌های شبیه هم، هدیه‌های کاملا مشابه و برخوردهایی یکسان. در واقع به‌طور ناخودآگاه دو فرزند دوقلو با همدیگر بزرگ می‌شوند در صورتی که ممکن است از خیلی جهات تفاوت‌هایی با هم داشته باشند.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر