jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۹۸۴۷ ۰۹ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

در جلسه هماهنگی پیش از دیدار امروز تیم‌های پیکان و تراکتور تبریز در هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر مقرر شد تماشای این بازی به صورت رایگان باشد.

بخش رسانه‌ای باشگاه تراکتور، در جلسه هماهنگی پیش از بازی دو تیم پیکان و تراکتور مقرر شد درهای ورزشگاه شهدای قدس از ساعت 12 ظهر امروز باز شود. تماشاگران به صورت رایگان می‌توانند وارد ورزشگاه شوند؛ اما برای ورود به ورزشگاه باید حتما کارت ملی و یا کارت شناسایی دارای کد ملی را به همراه داشته باشند.
اگر کمیته اضطرار آلودگی هوا مجوز برگزاری بازی امروز را صادر کند، دیدار دو تیم پیکان و تراکتور از ساعت 15 امروز در ورزشگاه شهدای شهر قدس آغاز می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر