jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۸۸۳۰ ۰۳ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

آتش‌سوزی در بازار کنزالمال خرمشهر به آتش گرفتن 72 غرفه، سه انبار و مصدومیت هشت نفر منجر شد.

عزیز ساعدی، سرپرست شهرداری خرمشهر به ایرنا گفت: آتش‌سوزی بازار کنزالمال که در جاده آبادان - خرمشهر است، حوالی ساعت ۲۱ جمعه اول آذر امسال به آتش‌نشانی گزارش شد. ده گروه آتش‌نشان از پنج شهر خوزستان از جمله آبادان، شادگان، بندرامام، اهواز و خرمشهر برای عملیات امداد و نجات در محل حاضر شدند. آنها با حضور در آنجا به خاموش کردن شعله‌های آتش پرداختند و سرانجام بامداد شنبه دوم آذر آتش را مهار کردند. آتش به سه انبار کالا و 72غرفه خسارت مالی وارد کرد. در این آتش‌سوزی هشت نفر مصدوم شدند که هم‌اکنون در بیمارستان‌های آبادان و خرمشهر بستری هستند .
میزان خسارت‌های اولیه در این حادثه به مغازه‌ها 25 میلیارد تومان برآورده شده که احتمال دارد میزان این خسارت افزایش می‌یابد .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر