jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۳۷۴۹۶   ۲۵ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مدیرکل بازاریابی و تبلیغات گردشگری کشور از برگزاری سومین گروه تور آشناسازی چینی‌ها برای سفر به ایران به دعوت معاونت گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خبر داد.

محمد ابراهیم لاریجانی گفت: «22 نفر از مدیران دفاتر خدمات مسافرتی کشور چین فردا چهارشنبه گذشته برای شرکت در تور آشناسازی به ایران سفر کرده‌اند.»
او با اشاره به این‌که سومین گروه تور آشناسازی ویژه چینی‌ها و در مجموع هشتمین گروه تور آشناسازی از ابتدای سال جاری برگزار شده است، افزود: «تورهای آشناسازی به عنوان یکی از کارآمدترین روش‌های ترویج گردشگری بوده و اقدامی به‌منظور ارائه چهره واقعی کشورمان و در نهایت تلاش برای جذب گردشگران است. برگزاری این تورها همواره در راس امور حوزه گردشگری قرار دارد و چین به‌عنوان یکی از اولویت‌های بازار هدف ایران نیز در این برنامه‌ریزی، جایگاه ویژه‌ای دارد.»
به گفته لاریجانی، تور آشناسازی کشور چین به مدت 9 روز با همکاری معاونت گردشگری و با حمایت مالی بخش خصوصی برگزار می‌شود و امکان بازدید از جاذبه‌های گردشگری کشورمان با محوریت طبیعت‌گردی و صنایع‌دستی استان‌های تهران، کرمان، فارس، اصفهان، قم و کاشان فراهم شده
است.»/ میراث آریا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر