jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۲۳۷۱۰۴ ۲۳ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۹:۰۳

فرانک لمپارد قوانین سفت و سختی برای بازیکنان چلسی در نظر گرفته است.

قوانین سخت لمپارد برای بازیکنان چلسی! +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، چلسی در هفته‌های اخیر و زیر نظر فرانک لمپارد، عملکرد درخشانی داشته و علی‌رغم محرومیت از خرید بازیکن، در چند هفته گذشته پیروزی‌های متوالی کسب کرده است.

حالا دیلی میل قوانین سفت و سخت فرانک لمپارد را برای بازیکنان چلسی در نظر گرفته است.

بازیکنانی که در شروع تمرین حضور نداشته باشند ۲۰ هزار پوند جریمه میشوند و هر دقیقه تاخیر برای حضور در جلسات فنی ۵۰۰ پوند جریمه در پی خواهد داشت.

همچنین غیبت یا عدم حضور سر وقت در برنامه‌های درمانی، قرار‌های پزشکی و یا سوار شدن به اتوبوس برای سفر در روز مسابقه، ۲۵۰۰ پوند جریمه خواهد داشت.

زنگ خوردن تلفن همراه در حین جلسات فنی یا وعده‌های غذایی و همینطور پوشیدن لباس اشتباه در روز‌های بازی، برای هر یک از بازیکنان تیم اول چلسی ۱۰۰۰ پوند جریمه به همراه خواهد داشت. اطلاع ندادن مصدومیت یا بیماری تا ۹۰ دقیقه قبل از تمرین نیز ۱۰۰۰۰ پوند جریمه دارد.

جریمه‌ها توسط کادر مربیگری لمپارد کنترل و جمع آوری می‌شود و در صورت پرداخت نکردن آن در مدت ۱۴ روز، جریمه‌ها دو برابر می شوند.

بازیکنان باید در صورت سفر به خارج از کشور حتی در روز‌های تعطیل رسمی به باشگاه اطلاع دهند.

همچنین مدیر برنامه‌ها نیز حق حضور در تمرینات چلسی را ندارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر