jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۶۷۹۲   ۲۱ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

جشنواره دزفول‌گرام زمستان سال پیش برگزار شد؛ جشنواره‌ای با حضور خبرنگاران و فعالان گردشگری برای معرفی دزفول؛ یکی از شهرهای استان خوزستان که نامش برای مردم کشورمان تنها تداعی‌کننده جبهه و جنگ است، فارغ از این‌که این شهر یکی از زیباترین شهرهای کشورمان است که می‌تواند در زمره شهرهای بزرگ گردشگری ایران قرار گیرد.

مسؤولان شهر دزفول اما ظاهرا کمر همت بسته‌اند تا زیبایی‌های ناشناخته و ظرفیت‌های فرهنگی و گردشگری این شهر را به مردم دنیا معرفی کنند. پیشرو این اتفاق، شهرداری دزفول است که تلاش کرد با برگزاری دزفول‌گرام (جشنواره سفرنگاری دیجیتال) و بهره‌گیری از ابزارهای دیجیتال و فضای مجازی، به این هدف دست یابد. محمدعلی دوایی‌فر، شهردار دزفول در این باره به جام‌جم می‌گوید: گام بعدی ما تهیه یک نشان گردشگری برای دزفول است و به منظور هدفمند کردن و وحدت رویه در فعالیت‌های توسعه گردشگری در شهرستان دزفول، طرح انتخاب نام و نشان (برندینگ) گردشگری این شهرستان با همت شهرداری دزفول آغاز شده است. شهردار دزفول با یادآوری این‌که پس از انتخاب شعار و نشان واحد برای معرفی شهرستان دزفول، تمام فعالیت‌های رسانه‌ای و تبلیغاتی گردشگری این شهر بر محور این شعار استوار می‌شود، تاکید می‌کند: طرح انتخاب نام و نشان گردشگری دزفول در ادامه فعالیت‌های توسعه گردشگری این شهرستان در قالب یک طرح پژوهشی در پیش گرفته شده، لذا نشان انتخابی این شهرستان به عنوان برند گردشگری در همه اقلام تبلیغاتی و محیطی در معرض دید و اطلاع گردشگران قرار می‌گیرد تا تصویری مشخص و با هویت یکسان برای همگان از دزفول ساخته شود./ جام‌جم دیلی

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر