jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۶۶۲۰ ۲۰ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

حتما فروشگاه اینترنتی آمازون را در ینگه دنیا می‌شناسید. بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی دنیا که از شیر مرغ تا جان آدمیزاد در آن پیدا می‌شود.

این وسط سر کتاب هم بی‌کلاه نمانده و انواع و اقسام کتاب در این فروشگاه اینترنتی عرضه می‌شود. حالا توجه شما را به یک خبر جالب جلب می‌کنیم.
آن‌طور که مهر به نقل از یک هفته‌نامه فرانسوی خبر داده،‌ براساس روش کاری آمازون این شرکت براساس صفحات مطالعه شده کتب الکترونیک نویسندگان مستقل به آنها حق نشر پرداخت می‌کند. به این ترتیب نویسنده کتابی صد صفحه‌ای که کتابش صد بار مورد مطالعه قرار گرفته باشد از این شرکت هزار دلار دریافت می‌کند. این روش محاسبه مدت‌هاست جایگزین روش‌های قبلی شده و تنها در مورد مؤلفانی اعمال می‌شود که خود اقدام به انتشار آثار خود کرده‌اند و ناشری برای آثار خود ندارند. خلاصه که بازار رقابت در صنایع فرهنگی دارد روز به روز گرم‌تر می‌شود. رقابتی که احتمالا فقط جان‌سخت‌ها از آن جان به‌در خواهند برد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

خشم ایالات متحده آمریكا از شكست در جنگ یمن، به نقطه اوج خود رسیده است. بن‌سلمان، بن‌زاید و دیگر مهره‌های واشنگتن در منطقه به نماد استیصال در برابر مقاومت تمام‌عیار انصارا... و نیروهای مقاومت یمن تبدیل شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر