jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۵۸۴۹ ۱۳ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

«اختوس و اعلا» سریال جدید طنز رادیویی که به صورت فانتزی درباره محیط زیست نوشته شده و روی آنتن رادیو نمایش رفت.

به گزارش مهر، نمایش اختوس و اعلا را ویدا دانشمند نوشته و در خلاصه داستان آن، آمده است: مردی در زباله‌ها تلفن همراهی را پیدا می‌کند که مانند چراغ جادو عمل کرده و خواسته‌هایش را برآورده می‌کند و ...
در این نمایش رادیویی رضا عمرانی، بهناز بستان‌دوست، مینو جبارزاده، فریبا طاهری، شهین نجف‌زاده، محمد رضاعلی، بهادر ابراهیمی، امیرعباس توفیقی، شیما جان‌قربان، محمد پورحسن، کامیار محبی و تعداد دیگری از بازیگران اداره‌کل هنرهای نمایشی رادیو به ایفای نقش پرداخته‌اند. اختوس و اعلا به کارگردانی بهرام ابراهیمی، تهیه‌کنندگی فرشاد آذرنیا، افکتوری نازنین حسن‌پور و صدابرداری علی حاجی‌نوروزی، هر روز ساعت ۱ و 30دقیقه از رادیو نمایش پخش می‌شود و تکرار آن ساعت ۱۰ و 30دقیقه از این شبکه رادیویی است.
علاقه‌مندان می‌توانند نمایش‌ها و برنامه‌های رادیو نمایش را روی موج اف‌ام ردیف 5/107مگاهرتز بشنوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر