jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۵۶۶۸ ۱۲ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

کارن جوهر که متخصص ساخت درام‌ها و ملودرام‌های عاشقانه است، اولین اثر ترسناک خود را کارگردانی می‌کند.

این درام ترسناک فراطبیعی «داستان ارواح» نام دارد و جوهر تهیه‌کننده آن هم هست. این مجموعه برای شبکه نتفلیکس تولید می‌شود. فعلا قرار است یک فصل 13قسمتی تولید شود. احتمالا (و در صورت استقبال تماشاگران) فصل‌های بعدی مجموعه هم در نوبت تولید قرار خواهد گرفت.
هر قسمت مجموعه یک داستان مستقل دارد و توسط فیلمساز متفاوتی کارگردانی می‌شود. بازیگران هر اپیزود هم مستقل و متفاوت خواهند بود. با این حال، این داستان‌ها در ارتباط کلی با هم هستند و در یک نقطه به هم می‌رسند. جوهر اولین اپیزود مجموعه را کارگردانی می‌کند. تا به حال، زویا اختر و آنوراگ کاشیاب، دو فیلمساز سرشناس دیگر هندی هم، به جمع همکاران داستان ارواح پیوسته‌اند. جانوی کاپور دختر سری‌دیوی، آویناش تیواری و مرونال تاکور هم بازیگرانی هستند که فعلا برای بازی در نقش‌های مختلف مجموعه انتخاب شده‌اند./ تایمزآوایندیا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر