jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۴۷۸۵   ۰۴ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

پسر شرور 5 زن و دختر را با شلیک گلوله از پا درآورد

قتل عام خانوادگی در روستا

پسر جوان پس از بازگشت از پاکستان در جنایتی هولناک، نامادری، خواهر و سه خواهرزاده‌اش را در خانه روستایی به رگبار بست و پس از این قتل عام فرار کرد.

به گزارش خبرنگار جام‌جم، شامگاه پنجشنبه صدای تیراندازی و شیون زنان سکوت روستایی در بخش جالق سروان را شکست. اهالی سراسیمه از خانه‌های خود بیرون آمده و پسر جوانی را دیدند که سلاح کلاشینکفی در دست داشت و از خانه‌ای خارج شد.
اهالی خیلی زود پسر جوان را شناختند. او پسر صاحبخانه بود که فشار دادن انگشتش روی ماشه کلاشینکف برایش مثل آب خوردن راحت بود. کسی جرات نکرد به او نزدیک یا سد‌راهش شود. بعد از رفتن او، اهالی وارد خانه شده و با صحنه هولناکی روبه‌رو شدند.
پیکر زن میانسالی همراه دخترش و سه‌نوه‌اش، غرق در خون روی زمین افتاده بود. خواستند به آنها کمک کنند اما گلوله‌ها به سر و صورت قربانیان اصابت کرده و مرگ آنها را رقم‌زده بود. همچنین پسر نوجوانی وحشت‌زده در خانه حضور داشت که قاتل به او شلیک نکرده‌بود. با تماس اهالی، ماموران پلیس خود را به روستا رسانده و تحقیقات برای رازگشایی از این قتل را آغاز کردند.
فرار قاتل
به گفته فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان، عامل این جنایت هولناک پسر خانواده بوده که بر اثر تیراندازی او، نامادری و چهار زن و دختر دیگر به قتل رسیدند.
سردار محمدقنبری در گفت‌وگو با جام‌جم ادامه داد: براساس تحقیقات اولیه این متهم در کشور پاکستان ساکن بود و شامگاه پنجشنبه به‌خاطر اختلافاتی که با خانواده اش داشت، وارد خانه شده و این جنایت را رقم زد.
وی افزود: با شناسایی هویت قاتل، تحقیقات برای شناسایی مخفیگاه او و کشف راز قتل ادامه دارد.
مهران محمودی بخشدار جالق شهرستان سراوان هم در این باره گفت: متهم از سارقان مسلح و تحت تعقیب است که در این جنایت نامادری، خواهر و سه خواهرزاده دختر خود را به قتل رساند. در زمان جنایت پسر 14 ساله‌ای هم در خانه حضور داشت که قاتل به او آسیبی وارد نکرد.
وی افزود: پدر خانواده در زمان قتل در زندان به سر می‌برد و تحقیقات برای دستگیری قاتل ادامه دارد.
شرکت در مهمانی، همراه محافظ همزمان با این جنایت، فیلمی از مرد شروری منتشر شد که در آن، همراه چهار محافظ مسلح، به یک جشن عروسی در روستا می‌روند و به منظور اعلام شاد باش اقدام به شلیک تیرهوایی می‌کنند. در این فیلم، محافظان پسر جوان صورت‌های خود را پوشانده‌اند و اهالی از حضور آنها با گوشی‌های خود فیلمبرداری می‌کنند. پس از این جنایت ادعا شد، پسر شرور تیرانداز، عامل قتل‌های خانوادگی است.
انگیزه جنایت
درباره انگیزه جنایت، اهالی روایت‌های مختلفی مطرح می‌کنند و پلیس می‌گوید برای مشخص‌شدن انگیزه اصلی قاتل باید منتظر تحقیقات تکمیلی بود اما آنچه برای ماموران مشخص شده، او با قربانیان اختلاف خانوادگی داشته است.
یکی از اهالی هم به جام‌جم گفت: متهم مردی حدود 30 ساله است که علاقه زیادی به سلاح دارد و در اغلب عکس‌هایش سلاح کلاشینکفی در دست دارد. روایتی وجود دارد که شب حادثه به خانه نامادری اش رفته تا ماشین پدرش را بگیرد ولی با مخالفت این زن رو به رو شده و جنایت را رقم زده است. روایت دیگری هم می‌گوید قاتل ادعا کرده نامادری اش باعث مشکلاتی برای پدرش شده و او برای انتقام این جنایت را رقم زده است.
آخرین روایت هم مربوط به ناراحتی قاتل از رانندگی خواهرش است. روایت‌ها زیاد بوده و هنوز معلوم نیست کدامشان درست است.

محمد غمخوار

حوادث

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

کد یا شناسه شهاب همان شناسه‌ای است که بانک‌ها مشتری را از طریق آن شناسایی می‌کنند،یعنی برای اشخاص حقیقی کد ملی، اشخاص حقوقی شناسه ملی و برای اتباع خارجی همان شماره فراگیر اتباع خارجی است.

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

سیاست‌های فرانسه طی سال‌های گذشته تابعی از سازوکارهای دیپلماسی اجبار،‌ همکاری‌های حقوقی و فشارهای سیاسی علیه ایران بوده است.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر