jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۲۴۹۵ ۱۸ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

جارد پادالسکی بعد از 75 سال مبارزه با ارواح خبیث و شیطانی مجموعه دلهره آور «سوپرنچرال»، لباس گاوچرانی به تن می‌کند و جلوی دوربین تلویزیون می‌رود. مجموعه‌ای که او بازی می‌کند «والکر: رنجر تگزاس» نام دارد.

این اکشن وسترن نسخه دوباره‌سازی شده یک مجموعه موفق تلویزیونی به همین نام است. این مجموعه اکشن در دهه 90 میلادی، تماشاگران زیادی داشت.
در نسخه سینمایی پادالسکی نقشی را بازی می‌کند که چاک نوریس در نسخه تلویزیونی به عهده داشت. او در قالب گاوچرانی به نام کوردل والکر ظاهر می‌شود که در بازگشت به مزرعه و خانواده، متوجه جنایتی مرموز می‌شود. به صورت طبیعی، والکر باید پرده از رمزوراز این جنایت بردارد.
هنوز زمانی برای شروع کار فیلمبرداری و زمان احتمالی پخش مجموعه تعیین نشده و اطلاعی هم
از تعداد اپیزودهای
آن در دست
نیست./ ورایتی

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر