jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۰۶۲۳   ۰۷ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مرد مظنون که با سرقت سلاح سرباز کلانتری، دوستش را از خودروی پلیس فراری داده بود، با شلیک افسر گشت کشته شد. همدست او در تحقیقات ادعای عجیبی را مطرح کرد.

به گزارش خبرنگار جام‌جم، صبح 22 شهریور امسال ماموران کلانتری انقلاب به سرنشینان یک خودروی پژو مشکوک شدند. خودرو مقابل بیمارستان توقف کرد و مرد میانسالی از آن بیرون آمد و وارد بیمارستان شد. ماموران سمت او رفتند که با دیدن آنها از محل فرار کرد اما خیلی زود دستگیر شد.با دستگیری مرد میانسال به نام شاهرخ، راننده پژو از محل دور شد که این رفتار شک پلیس را بیشتر کرد.شاهرخ به داخل خودروی پلیس منتقل شد و ماموران به تعقیب پژو پرداختند. پس از 20 دقیقه تعقیب و گریز، خودروی پژو در خیابان بن‌بستی گرفتار شد. راننده پژو برای فرار و نجات همدستش با چاقو به سمت ماموران حمله کرد و سرباز کلانتری را مجروح کرد. مامور درجه دار هم سعی کرد همزمان او را دستگیر و از فرار شاهرخ جلوگیری کند.

حامد - مرد راننده - سپس سلاح سرباز جوان را سرقت کرد و شاهرخ هم از این فرصت استفاده کرد و از داخل خودروی پلیس گریخت. مامور درجه‌دار برای جلوگیری از فرار متهمان مجبور شد دست به سلاح شود. با تیراندازی افسر پلیس، حامد کشته و شاهرخ مجروح شد.
ماجرا به غلامی، بازپرس جنایی پایتخت گزارش شد و او دستور انتقال جسد حامد به پزشکی قانونی و تحقیق درباره تیراندازی را صادر کرد. با بررسی دوربین‌های مداربسته مشخص شد اظهارات ماموران درباره تیراندازی صحیح است.
با بهبود حال شاهرخ او برای تحقیقات به دادسرای جنایی منتقل شد و در تحقیقات ادعا کرد آن روز من و حامد در اطراف بیمارستان موادکشیدیم و من برای استفاده از سرویس بهداشتی داخل بیمارستان رفتم که شک پلیس به ما باعث تعقیب و گریز و مرگ دوستم شد.
تحقیقات پلیسی درباره ادعاهای متهم ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نگاه طالبان به ابتکار صلح منطقه‌ای

نگاه طالبان به ابتکار صلح منطقه‌ای

موضوع دیدار هیات طالبان با مقامات جمهوری اسلامی از منظرهای مختلفی قابل بررسی است. شاید ریشه اصلی این مساله به روابط بین طالبان و آمریکا برگردد.

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

کد یا شناسه شهاب همان شناسه‌ای است که بانک‌ها مشتری را از طریق آن شناسایی می‌کنند،یعنی برای اشخاص حقیقی کد ملی، اشخاص حقوقی شناسه ملی و برای اتباع خارجی همان شماره فراگیر اتباع خارجی است.

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

سیاست‌های فرانسه طی سال‌های گذشته تابعی از سازوکارهای دیپلماسی اجبار،‌ همکاری‌های حقوقی و فشارهای سیاسی علیه ایران بوده است.

گفتگو

بیشتر
پشت صحنه یک «دعوت نحس»

گزارش جام‌جم از تولید جدیدترین سریال ماورائی تلویزیون که بعد از مدت‌ها قرار است روی آنتن برود

پشت صحنه یک «دعوت نحس»

راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر