jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۲۹۵۳۷   ۳۱ شهريور ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

موهیت سوری برای دومین قسمت درام اکشن دلهره آور خود «یک شرور» با جان آبراهام به توافق رسید. به این ترتیب، این بازیگر نقش اصلی قسمت دوم را بازی خواهد کرد. از قرار معلوم، او پس از مطالعه فیلمنامه به شدت مجذوب آن شده و بلافاصله رضایت و آمادگی‌اش را برای بازی در آن اعلام کرده است. اما سازندگان فیلم خط اصلی داستان قسمت دوم را لو نداده اند و معلوم نیست آبراهام چه نقشی در آن دارد.

با انتخاب آبراهام برای بازی در یک شرور 2، سیدارت مالهوترا بازیگر اصلی قسمت اول دیگر با سازندگان قسمت تازه همکاری نخواهد داشت. کلید فیلمبرداری یک شرور 2، اوایل سال جدید میلادی در شهر بمبئی زده می‌شود. داستان فیلم دنباله‌ای بر داستان فیلم موفقی است که سال 2014 فروش بالایی در سینماهای هند کرد. داستان فیلم درباره دو جوان بود که زندگی‌شان در آستانه ازدواج با حضور یک قاتل زنجیره‌ای به هم می ریزد./ بالیوود هنگاما

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر