jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۶۸۷۵   ۱۳ شهريور ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

با خودروی خود در شهر می‌چرخید و مزاحم زنان می‌شد و از صحنه آزار زنان فیلم می‌گرفت و در اینستاگرام منتشر می‌کرد. هر روز بر تعداد دنبال‌کننده‌های صفحه‌اش افزوده می‌شد و به خودش لقب شاخ مجازی داده بود. اما خیلی زود سردی دستبند پلیس را بر دستش حس کرد و خودرویش هم در محل جرایمش توقیف شد.

به گزارش خبرنگار جام‌جم، رسیدگی به این پرونده پس از ارسال گزارش‌های مردمی به پلیس امنیت بیرجند آغاز شد و ماموران در تحقیقات خود دریافتند، پسر جوانی با خودروی پژو پارس خود مزاحم عابران به‌خصوص زنان می‌شود و از صحنه مزاحمت‌های خود فیلم می‌گیرد و در اینستاگرام منتشر می‌کند. متهم همچنین با انجام حرکات نمایشی با خودرو از جمله لایی‌کشی، عبور با دوچرخ از روی جداول، تیک‌آف و دستی کشیدن و... باعث وحشت اهالی شده بود.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی در این باره گفت: متهم که به صورت حرفه‌ای در شبکه‌های اجتماعی فعالیت می‌کرد، دسترسی به صفحات خود در فضای مجازی را محدود کرده بود ولی با اقدامات فنی و سایبری، شناسایی و در شهرستان بیرجند دستگیر شد.
سرهنگ حیدری افزود: با دستور قضایی خودرو توقیف و با نصب بنرنوشته به مدت سه روز در محل ارتکاب تخلفات در «میدان مادر» خیابان معلم شهرستان بیرجند توقیف شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش، دیروز و امروز در سواحل مكران در منطقه عمومی جاسك و با شركت تیپ ۵۵ هوابرد شیراز، تیپ ۶۵ نیرو مخصوص، تیپ ۲۲۳ نیرو مخصوص واكنش سریع و با پشتیبانی نیروی هوایی و هوانیروز ارتش در حال برگزاری است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر