jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۳۴۱۹ ۲۴ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

ماموران نادو که برای نمونه‌گیری از ورزشکاران رشته‌های مختلف در ایران حضور دارند، پس از دوومیدانی سراغ وزنه‌برداری رفتند. آنها با حضور در فدراسیون وزنه‌برداری از علی هاشمی و امیر حقوقی آزمایش دوپینگ گرفتند که حقوقی از اردوی شمال و هاشمی از ایلام به تهران آمدند.

پیش از این قرار بود ماموران نادو به محل اردوی تیم ملی در شهرستان نور بروند و همزمان با رکوردگیری تیم ملی از نفرات اردونشین تست بگیرند، اما ظاهرا به درخواست فدراسیون حضور ماموران نادو در نور منتفی شد!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر