Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۱۲۲۲۲۵۷ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸  |  ۱۲:۱۵

رئیس‌جمهور آمریکا فیلم‌های ساخت این کشور را برای جامعه بسیار خطرناک و صنعت فیلمسازی هالیوود را «نژادپرست» توصیف کرد.

ترامپ: هالیوود «نژادپرست» است!

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، صنعت فیلمسازی این کشور را به دلیل ساخت فیلم‌های خطرناک «نژادپرست» توصیف کرد.

ترامپ در جمع خبرنگاران گفت: هالیوود، من آن‌ها را نخبه نمی‌نامم، به نظرم نخبه کسی است که دیگران در بسیاری موارد از آن‌ها دنباله روی می‌کنند. اما هالیوود واقعا وحشتناک است.

وی افزود: شما حرف از نژادپرستی می‌زنید و هالیوود نژادپرست است. آنچه آن‌ها در انواع فیلم‌ها انجام می‌دهند، آنچه می‌سازند واقعا برای جامعه ما بسیار خطرناک است. آنچه هالیوود در حال انجام است زیانی وحشتناک برای کشورمان است.

رئیس جمهور آمریکا بدون عنوان کردن نمونه‌ای از نژادپرستی هالیوود این اظهارات را بیان کرد.

ترامپ بار‌ها از سوی عوامل تلویزیونی و صنایع فیلمسازی آمریکا برای سیاست‌ها و به طور ویژه رویکرد نژادپرستانه‌اش هدف انتقاد قرار گرفته است.

انتقادات ترامپ از هالیوود به نوعی به انتشار قریب الوقوع فیلم سینمایی «شکار» اشاره دارد که در آن به حامیان ترامپ با عنوان «افردا زار» اشاره می‌شود.

این نام در واقع همان عنوانی است که هیلاری کلینتون، رقیب دموکرات ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ از آن برای حامیان او استفاده کرد.

این فیلم سینمایی که قرار بود در ۲۷ سپتامبر به نمایش درآید، به دلیل تیراندازی‌های اخیر در شهر‌های ال پاسو و دیتون نمایش آن فعلا متوقف شده است.

اواخر روز جمعه رئیس جمهور آمریکا در پیامی توئیتری لیبرال‌های هالیوود را نژادپرست‌های واقعی دانست که برای این کشور بسیار بد هستند.

در پیام توئیتری ترامپ آمده است آن‌ها خشونت را ایجاد می‌کنند و بعد سعی می‌کنند دیگران را مقصر نشان دهند.

ترامپ که به دلیل داشتن گرایش‌های آشکار نژادپرستانه معروف است، سعی در نژادپرست خواندن دیگران دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

ولایت فقیه در عصر غیبت

چگونه می توانید ثابت کنید که «ولی فقیه»، نایب و جانشین امام زمان (عج)، رهبر و ولی جامعه اسلامی است؟ وقتی که آن حضرت در غیبت طولانی مدت به سر می برد، چه نیازی به نایب و نماینده دارد؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
پیشخوان بیشتر