Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی کد خبر: ۱۲۲۰۸۸۷ ۱۱ مرداد ۱۳۹۸  |  ۱۳:۵۱

گرمای کم سابقه در ژاپن مسئولان برگزاری بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ را نسبت به میزبانی این رقابت ها با نگرانی روبرو کرده است.

نگرانی از موج گرما در زمان بازی‌ های المپیک ۲۰۲۰

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، موج کم سابقه و مهلک گرما در ژاپن که از هفته پیش شروع شده است باعث شده ۱۱ ژاپنی به کام مرگ کشانده شوند و هزاران نفر نیز به بیمارستان ها برده شدند. همین امر باعث نگرانی مسئولان برگزاری المپیک ۲۰۲۰ شده است که کمتر از یک سال دیگر در چنین شرایط آب و هوایی باید از بزرگترین رویداد ورزشی جهان میزبانی کنند.

بعد از پایان فصل بارشی در ژاپن، بالارفتن دمای هوا باعث شده است تا خیلی ها در این کشور از جمله افراد سالخورده و بالای ۶۵ سال با مشکل روبرو شوند.

سال گذشته دولت افزایش دمای هوا در اواخر جولای باعث شد تا دولت اعلام فاجعه طبیعی کند.

ماسا تاکایا سخنگوی المپیک ۲۰۲۰ گفت: ما اصلا نسبت به شرایط آب و هوایی در طول برگزاری المپیک خوش بین نیستیم. با این حال در کنار دولت تدابیری باید اندیشیده شود تا بتوانیم با این گرما مقابله کرد و به خوبی از عهده میزبانی المپیک برآمد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر