jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۰۷۰۲ ۰۹ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

برنامه کودک‌شو به عنوان یکی از برنامه‌های شاخص شبکه نسیم با میزان بالایی از مخاطبان به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود. این برنامه در فصل سوم خود شاهد حضور ۹۶ خانواده به عنوان شرکت‌کننده بود که ۲۴ خانواده از بین آنها با کسب آرای مردمی به مرحله پایانی رسیدند.

به گزارش روابط‌عمومی شبکه نسیم، بر همین اساس قرعه‌کشی بین این خانواده‌ها در دکور جدید طراحی شده آن برگزار شد تا هر خانواده رقیب مستقیم خود را در مرحله پایانی شناخته و به رقابت رودررو بپردازد که در آیین این مراسم محمد احسانی مدیر شبکه نسیم حضور یافت.
احسانی خطاب به گروه برنامه‌ساز گفت: پس از پایان این فصل در یک بازه زمانی به استراحت پرداخته و ضمن استفاده از ظرفیت‌های اتاق فکر و نیز برنامه‌ریزی موثر، فصل‌های پخش شده را آسیب‌شناسی کرده و فصل جدید کودک‌شو را که برای ابتدای سال ۹۹ برنامه‌ریزی شده با قدرت بیشتری شروع و آماده کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر