Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
اقتصادی عمومی کد خبر: ۱۲۲۰۱۰۶ ۰۶ مرداد ۱۳۹۸  |  ۱۵:۱۸

رئیس مرکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور ناجا گفت: بیش از ۲۱ درصد موتورسیکلت‌ های کشور در تهران تردد می‌کنند.

تردد ۲۱ درصد موتورسیکلت های کشور در تهران

به گزارش جام جم آنلاین از تسنیم، سرهنگ علی محمدی با بیان اینکه برابر آمارها تهران بزرگ، خراسان رضوی، اصفهان، فارس و خوزستان 56 درصد موتورسیکلت های کشور را در خود جای داده‌اند، گفت: بیش از 21 درصد موتورسیکلت های کشور در تهران بزرگ تردد می‌کنند.

به گفته رئیس مرکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور ناجا، از 32 میلیون و 900 هزار دستگاه انواع وسایل‌ نقلیه در کشور، 11 میلیون و 650 هزار دستگاه معادل 35 درصد متعلق به موتورسیکلت ها است.

وی افزود: تهران بزرگ با حدود دو میلیون، خراسان رضوی 1.3 میلیون، اصفهان 1.2 میلیون، فارس 916 هزار دستگاه و خوزستان با 564 هزار دستگاه موتورسیکلت، بیشترین موتورسیکلت های کشور را به خود اختصاص داده‌اند.

محمدی تصریح کرد: بر اساس آمارها، امسال شماره‌گذاری موتورسیکلت های نوشماره 35 درصد و نقل و انتقال آنها نیز 38 درصد افزایش داشته است.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: استانهای کهگیلویه و بویراحمد با 25 هزار دستگاه، ایلام 34 هزار دستگاه، اردبیل 50 هزار دستگاه، چهارمحال و بختیاری 65 هزار دستگاه و خراسان جنوبی با 84 هزار دستگاه، کمترین موتورسیکلت‌های کشور را در خود جای داده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر