jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۱۸۷۱۲ ۳۱ تير ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

بیتا منصوری، تهیه‌کننده سینما ضمن تأکید بر حساسیت‌های فیلمسازی برای کودکان و در عین حال نبود حمایت‌های مناسب از این حوزه می‌گوید: چرا باید به فیلمسازی برای کودکان ادامه دهیم؟

منصوری که در سال‌های اخیر تهیه‌کنندگی دو فیلم «قهرمانان کوچک» و «پاستاریونی» را به عنوان دو فیلم پرفروش سینمای کودک و نوجوان را به‌عهده داشته، در گفت‌وگو با مهر گفت: چند سال پیش فیلمنامه‌ای خریدیم و در حال حاضر مشغول بازنویسی و به‌روزرسانی آن هستیم تا ابوالحسن داوودی آن را کارگردانی کند. او در پاسخ به این سؤال که آیا تمایل به تهیه‌کنندگی فیلم کودک دیگری پس از دو تجربه موفق اخیر خود دارد یا خیر، گفت: حوزه کودک حوزه خطرناکی است و نمی‌شود با بودجه شخصی به آن ورود کرد. این شرایط سخت در حالی است که هیچ‌کس از این سینما حمایت نمی‌کند. منظورم این نیست که از من حمایت شود، بلکه این فیلم کودک است که باید مورد حمایت قرار بگیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر