jamejamonline
البرز کد خبر: ۱۲۱۵۶۷۳   ۱۵ تير ۱۳۹۸  |  ۱۷:۰۰

‌فرمانده انتظامی البرز گفت: با تلاش مأموران مبارزه با کالای قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان اشتهارد در این استان، ۵۰۷ تن شکر دولتی احتکار شده کشف شد.

احتکار ۵۰۷ تن شکر توسط یک شرکت تولید آدامس

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، سردار عباسعلی محمدیان گفت: در پی دریافت گزارش‌های مردمی مبنی بر دپو مقادیر زیادی شکر در انباری در شهرک صنعتی اشتهارد، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.

وی اضافه کرد: مأموران در بازرسی از داخل این انبار متروکه که مجوز تولید آدامس را داشته و بدون مجوز اقدام به انبار شکرهای دولتی کرده بود، مقدار ۲۲۸ تن شکر و در محوطه بیرون انبار نیز ۲۷۹ تن شکر دولتی کشف کردند.

سردار محمدیان با بیان اینکه در مجموع ۵۰۷ تن شکر احتکار شده دولتی از این انبار کشف شد، گفت: احتکار این شکرها با هدف افزایش قیمت و فروش خارج از عرف بازار انجام شده است.

فرمانده انتظامی استان البرز خاطرنشان کرد: بر اساس برآوردهای صورت گرفته، ارزش این مقدار شکر ۳۰ میلیارد ریال برآورد شده است و در این رابطه یک نفر دستگیر شد.

وی گفت: مردم هرگونه حمل و نگهداری کالای مشکوک به قاچاق، غیرمجاز و غیربهداشتی را از طریق تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به مأموران طلاع دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: