jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۱۴۷۲۶   ۱۰ تير ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

رئیس‌جمهور آمریکا به رئیس‌جمهور فرانسه وعده داده است در ازای همراهی مطلق با سیاست‌های برجامی کاخ سفید و ترغیب ایران نسبت به دادن امتیازات جدید در حوزه‌های موشکی و منطقه‌ای، به توافق آب و هوایی پاریس باز خواهد گشت.

امانوئل مکرون و دونالد ترامپ در حاشیه نشست گروه 20 در ژاپن، با یکدیگر ملاقات داشتند./ نور نیوز
نامه نمایندگان به لاریجانی درباره استیضاح وزیر کشاورزی علیم یارمحمدی نماینده زاهدان در مجلس از ارسال نامه جمعی از نمایندگان به هیات رئیسه مجلس خبر داد و گفت: نمایندگان در این نامه خواستار رسیدگی به استیضاح محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی در صحن علنی مجلس شدند.
نماینده مردم زاهدان در مجلس یادآور شد: طبق دستور کار کمیسیون کشاورزی باید وزیر برای ارائه توضیح پیرامون طرح استیضاح در جلسه یکشنبه 2 تیر کمیسیون حضور می‌یافت؛ اما وزیر به‌رغم این‌که چند روز پیش برای حضور در جلسه کمیسیون از وی دعوت شده بود، اعلام کرد که به‌دلیل شرکت در جلسه هیات دولت امکان حضور در نشست کمیسیون کشاورزی پارلمان را ندارد. یارمحمدی تصریح کرد: طرح استیضاح حجتی وزیر جهاد کشاورزی در 20 محور تدوین و 53 نفر از نمایندگان آن را امضا کرده‌اند لذا لازم است وزیر در جلسه کمیسیون حضور یابد و پیرامون محورهای استیضاح که مطالبات مردم است پاسخ دهد./ تسنیم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دم حامدها گرم!

دم حامدها گرم!

خوابمان نمی‌برد. چه مرضی داشتیم که بعد از یک عالمه پیاده‌روی در اردوی نظامی آخر دوره آموزشی خدمت خوابمان نمی‌برد را خدا می‌داند.

حادثه حماسه‌ ساز

حادثه حماسه‌ ساز

واقعه سال ۶۰ آمل و حمله گروهک تروریستی اتحادیه کمونیست‌ها نقطه‌عطفی در تاریخ تحرکات مسلحانه عناصر ضدانقلاب علیه جمهوری اسلامی ایران بود. بعد از پیروزی انقلاب‌اسلامی برخی مخالفان مشی مذهبی ساختار جدید سیاسی ایران، با توجه به نابه‌سامانی‌های موجود درصدد ایجاد آشوب برآمدند و تلاش کردند حداقل در برخی مناطق‌مرزی و حساس کشور قدرت عمل را به دست گیرند.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر