jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۰۹۴۲۹ ۱۱ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

احسان خواجه امیری، خواننده شناخته شده موسیقی کشورمان روز ۲۱ خردادماه تازه‌ترین کنسرت خود را در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌کند.

آن‌طور که مهر نوشته، احسان خواجه‌امیری از خوانندگان مطرح و با سابقه موسیقی پاپ کشورمان پس از مدت‌ها دوری از اجراهای زنده، تازه‌ترین کنسرت خود به رهبری بهرنگ بهادرزاده در سئانس‌های ۱۹ و 15 دقیقه و 22 و 15 دقیقه روز ۲۱ خرداد ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران را برگزار خواهد کرد. من و بابا ـ ۱۳۸۰، برای اولین بار ـ ۱۳۸۴، سلام آخر ـ ۱۳۸۶، فصل تازه ـ ۱۳۸۷، یه خاطره از فردا ـ ۱۳۸۹، عاشقانه‌ها ـ ۱۳۹۱، پاییز، تنهایی ـ ۱۳۹۱، ۳۰ سالگی ـ ۱۳۹۵، شهردیوونه ـ ۱۳۹۷ آلبوم‌هایی هستند که طی سال‌های گذشته از سوی احسان خواجه امیری در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

جهاد همچنان باقی است

جهاد همچنان باقی است

چهلمین سال است که مردم ایران آغاز یک دفاع را جشن می‌گیرند. هرچند جنگ، تلخی و سختی و سیاهی دارد، اما آغاز دفاع‌مقدس از 31شهریور شروع فصل جدیدی از جهاد و ایستادگی بود که ثمره آن، امروز مصونیت‌بخشی نظام در ساحات مختلف است.

وقت‌کشی به نفع کرونا

وقت‌کشی به نفع کرونا

دیروز رئیس‌جمهور از احتمال بازگشت برخی محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا در بعضی از استان‌ها خبر داد و به نظر می‌رسد بعد از گذشت حدود سه هفته از آغاز موج سوم همه‌گیری کرونا در ایران، دولت بالاخره به فکر اجرای تدابیری سختگیرانه برای کنترل این موج افتاده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر