jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۰۹۳۷۷ ۱۱ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

تیـــــــم تــــــــــورنتو رپــــــــــترز توانســــــــت نخســـــتین پیروزی خود در فینال مسابقات NBA را با شکست دادن گلدن استیت مدافع عنوان قهرمانی کسب کند. این اولین حضور تیمی از کانادا در فینال NBA بود که با اولین برد کانادایی‌ها با نتیجه 118 بر 109 توام شد.

بامداد دیروز نخستین بازی فینال از بازی‌های هفتگانه فینال این فصل NBA میان قهرمان‌های کنفرانس شرق و غرب برگزار شد که در پایان تیم تورنتو رپترز توانست نخستین حضور خود در فینال این رقابت‌ها را با پیروزی مقابل مدافع عنوان قهرمانی (گلدن استیت) جشن بگیرد.
پاسکال سیاکام با کسب ۳۲ امتیاز و کایل لوری با ثبت ۹ پاس گل بهترین بازیکنان تیم رپترز بودند. در سوی دیگر میدان نیز استفن کری با کسب ۳۴ امتیاز برای تیم گلدن استیت، امتیاز آورترین بازیکن زمین شد.
بازی دوم ساعت 4 و 30 دقیقه بامداد دوشنبه همین هفته باز هم به میزبانی تورنتو برگزار می‌شود و دو تیم برای بازی‌های سوم و چهارم راهی ایالت کالیفرنیا آمریکا می‌شوند. آن دو بازی هم بامداد پنجشنبه این هفته و بامداد شنبه هفته آینده برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر