جلسه فوق‌العاده هیات‌مدیره خارج از مدار!

صبر بازیکنان پرسپولیس لبریز شد

هیات مدیره پرسپولیس با توجه به شرایط شکل گرفته از دقایقی دیگر جلسه‌ای فوق العاده تشکیل خواهند داد.
کد خبر: ۱۲۰۱۶۴۶
صبر بازیکنان پرسپولیس لبریز شد

به گزارش جام جم آنلاین از ورزش سه، پیروزی در 5 بازی اخیر و تساوی برابر ذوب آهن با هیچ واکنشی از سوی باشگاه برای پرداخت پاداش و مطالبات بازیکنان همراه نبوده است.

موضوعی که انتقاد شدید آنها را در پی داشته است. صحبت‌های خصوصی آنها در خصوص مقایسه با باشگاه رقیب به خوبی گلایه بزرگ آنها از این وضعیت را نشان می‌دهد.

پاداش 500 میلیونی بعد از پیروزی برابر الهلال عربستان و در سمت مقابل عدم توجه باشگاه و مدیران به پیروزی بزرگ آنها برابر استقلال در دربی و همچنین الاهلی عربستان که سرخپوشان را به لیگ قهرمانان بازگرداند.

بازیکنان پرسپولیس که در هفته‌های پایانی فصل در هر سه جام از بالاترین شانس برای دستیابی به موفقیت برخوردارند، حتی وضعیت سرمربی خود را نیز نابسامان می‌بینند و گلایه‌های برانکو بعد از عدم دریافت مطالباتش در نهمین ماه! نیز به این نارضایتی‌ها اضافه شده است.

لبخند تلخ بر لب بازیکنان پرسپولیس زمانی شکل گرفت که باشگاه استقلال بعد از پیروزی برابر سپاهان مدعی شد که قرارداد پاتوسی را نیز با پرداخت مبلغ رضایتنامه‌اش تمدید خواهد کرد!

بازیکنان پرسپولیس در گفتگوهای خصوصی خود مدعی هستند علیرغم حضور در فینال آسیا، رسیدن به دو قهرمانی پیاپی لیگ برتر، بالاترین شانس در فصل جاری برای رسیدن به قهرمانی با توجه به اختلاف با رقبا، شانس صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان و همچنین حضور در مرحله نیمه نهایی جام حذفی، این رقیب است که خواسته‌های خود را به شکل مطلوب اجرایی دیده است.

آنها با اشاره به محرومیت نقل و انتقالاتی و جذب هفت بازیکن در آغاز سومین پنجره نقل و انتقالاتی که تنها 3 نفر آنها به عنوان بازیکن ستاره شناخته می‌شوند، این حریف بوده که در این مقطع تنها با جذب 5 بازیکن خارجی می‌توان گفت بودجه‌ای بیش از آنها صرف کرده و این ورای دیگر بازیکنانی است که جذب تیم شده‌اند.

آنها با کسب پنج پیروزی پیاپی (سپیدرود، استقلال، پیکان، الاهلی، سایپا) و رسیدن به یک تساوی همچنان در انتظار دریافت پاداش مربوط به این موفقیت‌هاست و در سمت مقابل باشگاهی را می‌بینند که حتی برای تیم دوم خود پاداشی بالاتر از پیروزی در این 5 بازی، تنها برابر استقلال در نظر گرفته است.

(زنوزی مدعی شده بود در صورت پیروزی ماشین سازی برابر استقلال یک میلیارد و در صورت تساوی 500 میلیون به بازیکنان این تیم پاداش خواهد داد).

مساله‌ای که در روزهای پایانی فصل و در شرایطی که هیات مدیره تنها با جلسات خود به دنبال راهی برای خروج از این بحران مالی است و قرارداد برانکو نیز همچنان نامشخص است، دلسردی بزرگی را در بین آنها شکل داده است.

خسته نیستیم - ناراحت هستیم!

در پایان بازی روز گذشته مقابل ذوب آهن بازیکنان پرسپولیس یک به یک از جلوی میکروفن‌هایی که در انتظار پاسخی از سوی آنها بودند رد شدند و پاسخ آنها ممانعت از گفتگو بود.

تنها نوراللهی که احتمالا به عنوان نماینده بازیکنان برابر اصحاب رسانه قرار گرفته بود از مشکلات مالی حرف زد.

گلایه‌هایی که در روزهای پرفشار لیگ شاید بالاترین حق آنها باشد. لیگ ایران 27 روز دیگر به پایان می‌رسد و در این میان نزدیک به 50 درصد (با احتساب پاداش‌ها) از قرارداد بازیکنان باقی مانده است. هیچ کدام از آنها امیدی برای دریافت آن ندارند و این مساله کار را برای برانکو سخت‌تر نیز می‌کند.

سرمربی کروات سرخپوشان ضمن اینکه خود باید بی توجه به دریافت مطالباتش باشد و نگران آن نباشد، باید بازیکنانش را در روزهای پایانی فصل امیدوار حفظ کند و مانع از این شود که دسترنج یک فصل آنها از بین برود. بازیکنان پرسپولیس اما بی توجه به فشردگی بازی‌ها و سفرهای پیاپی و خسته‌کننده با جمله‌ای که کلید واژه این روزهای شرایط باشگاه است میکسدزون را ترک می‌کنند «ناراحت هستیم».

جلسه فوق العاده هیات مدیره

هیات مدیره پرسپولیس که روزهای ابتدایی تشکیل خود را پشت سر می‌گذارد، به هیچ عنوان نتوانسته همانند همتای خود در سمت مقابل چاره ساز مشکلات مالی باشد.

دو پیروزی اخیر استقلال برابر الهلال و سپاهان برای بازیکنان این تیم پاداشی 12 میلیونی برای هر کدام در پی داشته است و در این سمت میدان اما صندوق خالی باشگاه مانع از این شده تا ایرج عرب حتی توان رویارویی با بازیکنان تیمش طی دو دیدار اخیر را داشته باشد و در بازی برابر سایپا و ذوب آهن غایب اردوی تیمش بود.

اینکه به چه دلیل هیات مدیره پرسپولیس که از ایرج عرب، جعفر کاشانی، علی رغبتی، سید مهرداد هاشمی و مهدی محمد نبی تشکیل شده، تا به این لحظه نتوانسته‌اند به تعاملی برای دریافت منبع درآمد لازم برای آرامش تیم در روزهای سرنوشت ساز داشته‌باشند، نامشخص است.

امروز نیز قرار است هیات مدیره پرسپولیس جلسه‌ای فوق العاده در خصوص تامین منبع مالی داشته باشند.

جلساتی که طی این روزها کم برگزار نشده است اما اینبار برای فرار از پاسخگویی مکان آن به جایی غیر از دفتر باشگاه انتقال یافته است.

برانکو نیز تمرین امروز تیمش را تعطیل کرده تا بازیکنان با رفع خستگی ناشی از فشار بازی‌ها کمی نیز از حواشی دور شوند و البته آنها همچنان امیدوارند طی روزهای آتی و طبق وعده مدیران به خواسته خود دست یابند.

لیگ برتر 26 اردیبهشت به پایان می‌رسد و بازیکنان بعد از 9 بازی طاقت فرسا و سرنوشت ساز به چیزی جز تعهد مدیران به قرارداد، توجه ندارند و البته هواداران نیز با نگرانی بزرگ نسبت به آینده برانکو و تیم امیدوار به این هستند تا هیات مدیره جدید هر چه زودتر در پایان جلسات صرف چای و شیرینی و میوه یک جمله امیدوارکننده و قطعی نیز در خصوص این مسائل داشته باشند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها