jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۰۱۴۸۴   ۲۸ فروردين ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

در هر حال امثال من و آوینی و بسیاری از دوستان در شعر، قصه‌نویسی، سینما و بقیه هنرها دست‌پرورده حوزه هنری بودیم. آثاری که این افراد ایجاد کردند یا به دیگران آموختند یک مشخصه بارز داشت و فرقش با آثار گذشتگان در اصالت آنها بود.

این روزها بچه‌ها خیلی سریع به مراحلی می‌رسند که ما باید سال‌ها زحمت می‌کشیدیم تا می‌رسیدیم. خود من در عرصه شعر گاهی به شعرای نوجوانی برمی‌خورم که انصافا اشعارشان انسان را شگفت‌زده می‌کند و درمی‌مانید که او این همه مصالح برای شعر گفتن را کی فرصت کرده
فراهم کند.
این پدیده‌ها انسان را بیش از پیش به این واقعیت مؤمن می‌سازد که یک جو درایت بهتر از یک خروار روایت است. بعضی‌ها به قدری درایت دارند که می‌شود از آنها به عنوان میزان سنجش بهره برد و خیلی هم بی‌تکلف به این مرحله رسیده‌اند. چیزی که در گذشته‌ها چندان بروز و ظهوری نداشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عوامل کاهش نرخ ارز

عوامل کاهش نرخ ارز

سیزدهمین انتخابات ریاست‌ جمهوری به پایان رسید و در روز اعلام نتایج بازارهای طلا، سکه و ارز کاهش قیمت را تجربه کردند و بورس نیز در دو روز گذشته سبزپوش بود.

همه با هم، برای ایران

همه با هم، برای ایران

خوشبختانه آقای رئیسی در شروع ثبت‌ نام نامزدهای ریـاست‌ جمهوری اعلام کردند وابستگی گروهی و جناحی ندارند و به صورت مستقل آمده‌اند. این یعنی ایشان اعلام کرده ماموریت از سوی جناح خاصی ندارد و برای تحقق اهداف یک جناح نیامده است.

از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر