چه سرنوشتی در انتظار «نود» است؟

جعفر عبدالملکی، قائم‌مقام مدیر شبکه سه سیما - در گفت‌وگویی با ایسنا در پاسخ به این پرسش که سرنوشت برنامه نود به‌عنوان یک برند تلویزیون پس از گذشت حدود ۲۰ سال چه خواهد شد؟ درباره دلایل حذف آن توضیح داد: این اقدام در پی تغییرات در یک رویکرد طبیعی صورت گرفت. این برنامه باید تغییر می‌کرد. البته این تغییرات باید چند سال پیش اتفاق می‌افتاد و زودتر از اینها انجام می‌شد.
کد خبر: ۱۲۰۰۳۸۱

عبدالملکی در پاسخ به این پرسش که تغییرات این برنامه در چه زمینه و به چه مواردی برمی‌گشت، توضیح داد: تغییرات در زمینه فوتبال، گزارش‌ها، حواشی فوتبال و مسائل مربوط به فوتبال و کنش و واکنش‌های فوتبال بود.
او در پاسخ به این پرسش که آیا برنامه دیگری جایگزین نود شده است؟ توضیح داد: این برنامه در قالب برنامه دیگری پخش خواهد شد. بخش عمده‌ای از برنامه نود برعهده برنامه فوتبال برتر است. به‌نوعی فوتبال برتر جایگزین شده است. البته ما جلسه‌های اختصاصی برگزار خواهیم کرد تا جایگزین خوبی را برای نود متناسب با ذائقه مردم تولید کنیم.
قائم‌مقام مدیر شبکه سه سیما درباره نوع برخورد شبکه با این برنامه که به چنین سرنوشتی دچار شد، مطرح کرد: درباره این برنامه، رفتار سازمانی صورت گرفت اما باید گفت، عادل فردوسی‌پور در تلویزیون می‌ماند؛ چرا که نیروی رسمی سازمان است و نسبت به سازمان وفادار است و اختلاف‌ها صرفا مربوط به برنامه نود بوده است.
عبدالملکی در ادامه یادآور شد: شبکه سه سیما اجازه نخواهد داد نود در هیچ شبکه دیگری روی آنتن برود. ما سعی داریم که جایگزین برنامه را متناسب با ذائقه مردم طراحی و تولید آن را شروع کنیم. این جایگزینی بدون حضور ایشان خواهد بود و قطعا عادل فردوسی‌پور در شبکه سه نخواهد بود.
وی در بخش دیگری از گفت‌وگوی خود درباره برنامه‌های عصر جدید و برنده‌باش نیز یادآور شد: فینال عصر جدید از این پس سه روز در هفته در ایام رمضان روی آنتن خواهد رفت. همچنین برنامه برنده باش به مناسبت نیمه شعبان ویژه‌برنامه خواهد داشت.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها