شبکه های سیما برای مخاطبان خود سفره هفت‌سین متنوعی تدارک دیده اند.
کد خبر: ۱۱۹۷۷۱۰
ویژه برنامه های سال تحویل تلویزیون کدامند؟

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، شبکه های سیما برای مخاطبان خود سفره هفت‌سین متنوعی تدارک دیده اند.

ویژه برنامه تحویل سال ۹۸ شبکه یک، با اجرای علی ضیاخواهد بود. در این برنامه که در گروه اجتماعی شبکه یک تهیه شده است جمعی از هنرمندان، خوانندگان و چهره‌های محبوب سینما و تلویزیون دعوت شده است تا در کنار هم مراسم تحویل سال ۹۸ را اجرا کنند. به ویژه اینکه مردمی‌ترین چهره سال هم که با رای مردم انتخاب شده است معرفی می‌شود.

این برنامه از ۲۵ تا ۲۹ اسفند هر شب به مدت پنج شب بعد از خبر ساعت ۲۱ پخش خواهد شد.

«پل فروردین» عنوان ویژه برنامه تحویل سال شبکه دو سیما به تهیه کنندگی مهدی بابایی و احسان ارغوانی و کاری از گروه اجتماعی فرهنگی است که سه شنبه ۲۸ اسفند از ساعت ۲۳:۳۰ و چهارشنبه ۲۹ اسفند از ساعت ۱۹ تا ۳ بامداد با تدارک بخش‌هایی متنوع و مفرح و طراحی ویژه‌هایی هایی نوین و خلاقانه به بینندگان تقدیم می‌شود و گلچین آن نیز در فواصل برنامه‌های نوروزی پخش خواهد شد.

همچنین «پل فروردین» به صورت یک برنامه شبانگاهی از چهارشنبه ۲۲ اسفند تا دوشنبه ۲۷ اسفند ساعت ۲۳:۳۰ و از پنجشنبه اول تا جمعه ۱۶ فروردین ساعت ۲۳ در جدول پخش برنامه‌های شبکه دو قرار دارد.

این مستند ترکیبی در هر قسمت با یک چهره مطرح فرهنگی، هنری و ورزشی همراه شده و با او به یکی از روستا‌های جذاب و زیبای ایران سفر می‌کند. سپس مهمان در برنامه حاضر شده و مجری با وی پیرامون این مستند، روستا‌های ایران و جاذبه‌های گردشگری آن گفتگو می‌کند.

ویژه برنامه تحویل سال ۱۳۹۸، سه شنبه ۲۸ و چهارشنبه ۲۹ اسفند ماه روانه آنتن شبکه سه خواهد شد.

این برنامه با اجرای احسان علیخانی و با حضور ده‌ها چهره مطرح از حوزه‌های مختلف علمی، فرهنگی، ورزشی و هنری و همچنین نخبگان جوان کشور، مهمان ویژه برنامه تحویل سال شبکه سه خواهند بود.

«بهار جان» عنوان ویژه برنامه تحویل سال شبکه پنج سیما به تهیه کنندگی محمد قنبری است که با آیتم‌های جذاب و متنوع به استقبال نوروز ۹۸ می‌رود.

این ویژه برنامه با دو مجری از شب ۲۷ اسفندماه به مدت ۳ شب روی آنتن می‌رود. دعوت از چهره‌ها و شخصیت‌ها فرهنگی، هنری، و...، اجرای کنسرت زنده، میان برنامه، گزارش سفرنامه مشهد مقدس، نجف و ارتباط زنده و مستقیم با کربلا معلی از بخش‌های این برنامه است.

برنامه «نوبهار» ویژه برنامه تحویل سال شبکه هفت سیما شد. گروه مهارت‌های تخصصی و عمومی شبکه هفت سیما به تهیه کنندگی محمد حسین رضوی ویژه برنامه «نوبهار» را از ۲۷ اسفند ماه تا ۲ فروردین ماه ۹۸ راهی آنتن می‌کند.

در این ویژه برنامه که با اجرای حمید گودرزی پخش می‌شود از مهمانان ویژه‌ای در عرصه‌های مختلف هنری، ورزشکاران، خوانندگان و... دعوت به عمل آمده است.

ویژه برنامه تحویل سال نو شبکه قرآن از حرم مطهر امام رضا (ع) به صورت ترکیبی در ۳۰۰ دقیقه پخش می‌گردد.

شبکه‌های افق و جام جم نیز با ویژه برنامه‌هایی به استقبال سال نو می‌روند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها