jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۹۷۶۴۴   ۲۳ اسفند ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

ویژه برنامه ایام نوروز رادیو فرهنگ، هرروز بایک موضوع متناسب باحال وهوای عید روی آنتن می‌رود.

به گزارش روابط عمومی رادیو فرهنگ، برنامه «ساز نوروز» کاری از گروه جامعه رادیو فرهنگ است که با قسمت‌های مختلف و متنوع در ایام نوروز پخش می‌شود .در این برنامه هرروز در تماس با یک استان با فرهنگ و آداب و رسوم نوروز آن استان آشنا می‌شویم، در بخش دیگر گزارش کاروان راهیان نور، گزارش پلیس راهور، وضعیت جاده‌ها و آب و هوا، معرفی مناطق بکر و دیدنی کشور، معرفی نوروز در ادبیات ایران، خواندن بهاریه و معرفی شغل‌هایی که به ویژه در ایام نوروز کارمی کنند پخش می‌شود.این برنامه در قالب «ام‌سی» طراحی شده است؛ به گونه‌ای که برنامه‌های کوتاه پیش تولید شده، در کنار فضای تعاملی با شنوندگان ساعات خوبی را برای مخاطبان فراهم می‌سازد. ساز نوروز در ایام عید هر روز از ساعت 9 تا 12 برای علاقه‌مندان پخش می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر